Skocz do zawartości

[Wymienię]Treść tematyczną do preselli


ciocia_hela

Rekomendowane odpowiedzi

[edit] Ogłoszenie już nieaktualne (oczywiście tylko dla nowych zainteresowanych).

Proponuję taką wymianę:

Ja dostarczam Ci unikalne artykuły do preselii na Twój temat, Ty wykonujesz dla mnie samo dodawanie do preselli (też dostarczam własną treść). Mówię uczciwie, przy Tworzeniu treści wspomagam się swoim skryptem, ale nie są to bezsensowne zdania, tylko treść tematyczna, która jest akceptowana w zdecydowanej większości moderowanych preselli. Oczywiście jej wartość dla czytającego jest umiarkowana, ale w pozycjonowaniu sprawdza się bardzo dobrze (sprawdziłem). Zainteresowanym prześlę próbkę treści.

Interesuje mnie tylko zamiana na minimum 100 artkułów/dodanych wpisów, ponieważ skonfigurownie skryptu, aby tworzył w miarę sensowne i unikalne artykuły tematyczne wymaga sporo wysiłku i jest opłacalne dopiero przy takiej ilości.

Kontakt: PW.

e-mail: kontentzadodawanie@o2.pl

ciocia_hela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności