Skocz do zawartości

Pytania bardzo poczatkujacego.


Rekomendowane odpowiedzi

W którym miejscu kodu html wstawić "heading tags", ile ma ich być, co mają zawierać? Czy opłaca sie uzywac np pogrubienia.

i drugie pytanie gdzie sie dowiedziec podstaw o optymalizowaniu kodu?

Z góry dzieki za pomoc i sorry za banal ale dopiero sie ucze i zaczynam od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zastosowalem juz wszystkie porady zawarte w adresie zapodanym przez Ciebie. Jedyne wlasnie czego nie wiem - to tego w ktorym miejscu kodu użyć nagłówkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dodam adres swojej witryny w goglach pl i com???? juz z godzine szukam i nie moge tego zrobic. ponowne sorry za banal ;) ale dla mnie to nie lada problem sie okazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co narazie zrozumialem to po zrobieniu strony obowiazuje mniej wiecej taka kolejnosc:

- uporzadkowanie kodu html

- dodanie slow kluczowych, descrition, naglowki, wpisanie pozwolenia na indeksowanie dla robotow itd....

- zarejestrowanie witryny w wyszukiwarkach typu google, onet

- wywalczenie jak najwiekszej ilosci linkow do strony

- oczekiwanie na pojawienie sie jej w wynikach wyszukiwania

- po pojawieniu sie modyfikacja i poprawa w/w punktow

Czy cos ominalem? Czy do jest dobre podejscie do sprawa; dobra kolejość? Zarejestrowalem witryne jak narazie tylko w goglach i onecie - gdzie mozna jeszcze?

Gdzie starac umieszczac sie linki do mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności