Skocz do zawartości

widok forum, zmiencie na stary


lukmar.net

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym w tym miejscu zwrócić uwagę na wygląd obecnego forum.

Jest strasznie męczące klikanie kolejnych wypowiedzi nie widząc poprzednika itd. w ogóle straszna lipa nie wiem czy innym to nie przeszkadza, ale ja jestem za tym aby wszystko wróciło do poprzedniego stanu,wolałem pochodzić po stronach danego tematu niż klikać co chwile kolejny link, a teraz czasem nie chce mi sie tam zaglądać.

www.j8.pl - program partnerski, sprzedaz tapetek i aplikacji na telefony sprawdz!!

www.sms.j8.pl - tapety na komórkę za 1 zl

www.lukmar.net -Pozycjonowanie optymalizacja, projektowanie stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdania ze to wina ukladu.

niektorzy userzy chca dokladnie wskazac o ktory post im chodzi linkuja do danego posta w tym widoku.

uklad natomiast powoduje, ze ten widok staje sie nagle standardowym.

cale szczescie, jak ja pytalem, to Afrael spal i ominelo mnie wyzywanie od loserow i zdazylem dostac odpowiedz. wiec podaje dalej :D

tak wiec: przy pierwszym poscie po prawej na gorze jest Opcje. Tam wybierasz Standardowy. Bierzesz gleboki oddech

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności