Skocz do zawartości

Dlaczego nie odpowiadasz na pytania nt. SEO na PiO?


Kaviorek

Dlaczego nie odpowiadasz na pytania dot. SEO na PiO?  

138 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dlaczego nie odpowiadasz na pytania dot. SEO na PiO?

    • Bo już odpowiedź na dane pytanie była, niech sobie zainteresowany poszuka!
      25
    • Bo zarobiony jestem, czasu nie mam.
      7
    • Bo nie znam odpowiedzi na pytanie. Jak znam od zawsze odpisuję.
      19
    • Bo ja tu tylko czytam i już! Nigdy nigdzie nie odpisuję!
      2
    • Bo to od konkurencji się roi, mam sobie w stopę strzelać?
      6
    • Bo pytający i tak nie zrozumie, będą kolejne pytania o wyjaśnienie tego co napisałem, a mi się nie chce produkować.
      6
    • Bo moja odpowiedź i tak nie będzie wykorzystana, zaraz pojawi się 10 innych błędnych opinii, które zaleją moją prawidłową.
      7
    • Bo nic z tego nie będę miał. Organizacją charytatywną nie jestem.
      1
    • Bo jestem taki wielki, że na błahe pytania nie odpowiadam.
      5
    • Bo pytający to pewnie jakiś pokemon.
      2
    • Bo już się tutaj naodpowiadałem, teraz nie chce mi się.
      4
    • Bo z nieznajomymi nie rozmawiam :p tj. biorę udział tylko w dyskusjach pisanych przez znajomych.
      2
    • 0


Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczyłem "Bo nie znam odpowiedzi na pytanie. Jak znam od zawsze odpisuję." bo jeżeli pytający sformułuje poprawnie pytanie (nie jest to emo dziecko neostrady które wszystkiego od wszystkich żąda) to staram (podkreślam staram) się odpowiedzieć. :-) W wypadku gdy nie znam odpowiedzi to po prostu nie piszę. :-)

Z drugiej strony uważam że zanim zada się pytanie powinno się przynajmniej kilka miesięcy posiedzieć na forum szukając informacji (ja tak przynajmniej zrobiłem, dwa lata siedziałem na forum chłonąc wiedzę i analizując).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele z tego co sie nauczyłem nie tylko z Pio, ale i z własnych testow, niezupełnie zgadza się z tym o czym pisza tu starsi stażem, wiec milcze, zeby sie nie osmieszyc ;)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszystko już było

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie każdy, kto ma jakieś podst. informacje dot. tego jak działa Google, myśląc konstruktywnie przez 5 min jest sobie w stanie sam odp. na swój problem. Widząc proste pytania na forum, po prostu żal mi czasu na to, aby odpisywać na jakieś błahe pytania, bo wiem, że i tak to nic nie da. Zamotałem, ale chyba wiecie ocb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niektórzy uprawiają tutaj DUPokrytykę (krytykę dla krytyki)

bo ile razy można pisać to co już było (pio może przez to wylecieć za DUPlicate)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności