Skocz do zawartości

Mozilla AddOns a blokada wyszukiwarki Google


theNaturat

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

Mam taki problem.

Zainstalowalem wiele nowych wtyczek do FireFoxa, w tym narzedzia SEO (SEO Quake, DomainDetails, KGen, Adsense Notifier), rowniez FireFTP, ImagesHack, ShowIP.

W tej chwili gdy wchodze na strone startowa Google i wpisuje jakies haslo, wyskakuje blokada tej storny i Google pisze, ze do dalszego wyswietlenia wynikow zapytania jest potrzebne pisanie kodu tokena, gdyz Google wyczuwa masowe automatyczne zapytania i mysli, ze mam jakiegos Spywarea lub Wirusa.

Mysle, ze ma to zwizaek z ktoryms z AddOnow.

Czy kto moze mi doradzic co powinienem usunac?

NIe wiem dlaczego, ale w moim Software odkrylem rowniez jakis programik o nazwie "Lets Trade", ktorego wczesniej nie wiedzialem.Usunalem to to najzwyczajniej (dalo sie usunac) i nadal google blokuje dostep do wynikow wyszukiwania (tylko po podaniu kodu tokena).

Czy ktos moze pomoc, ewentualnie wskazac, czy ktos juz o takie cos pytal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeoQuake kiedy jest uruchomiony odpytuje google o site itp dla każdego wyniku wyszukiwania. Google broni się przed odpytywaniem z automatów tokenem.

Po paru/nastu godzinach google zdejmie bloka, ale jeśli nie potrzebujesz analizować stron po prostu wyłączaj go.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru/nastu godzinach google zdejmie bloka, ale jeśli nie potrzebujesz analizować stron po prostu wyłączaj go.

ok, dzieki..wlasnie odinstalowalem tego AddOna, aczkolwiek mialem go wylaczonego. Po restarcie kompa tym razem gdy zalacza mi sie domyslna strona Google jako startowa i w niej zrobie zapytanie, to dziala normalnie, ale w pasku wyszukiwania do gory, gdzie mam tez ustawionego Google, wciaz jest zablokowane. Mam nadzieje, ze jutro juz nie bedzie tego :) i ze to wina jedynie tego cholernego SEOQuakea, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności