Skocz do zawartości

okresowe wahania site


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wyciągnął jakieś nowe wnioski albo pojawiły się jakieś nowe informacje na tematy tych spadków site. Od 2-3 dni mi mocno spadają sity na większości stron. Wcześniej rosły.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a czym że są dwa dni w stosunku do wiecznosci ;)

Musisz wyznaczyć sobie jakąś średnią ruchomą z kilku dni i na to patrzeć a nie na jakieś szumy

Ewentualnie ten programik do monitorowania site:

https://seo4you.pl/pozycjonowanie/googlesite/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem spadków ;) Ot, raz dotyka to jedną osobę, innym razem inną, więc co jakiś czas ktoś zaczyna krzyczeć o spadku site ;)

Za to inne dziwne rzeczy dzieją się w G dla niektórych fraz - np. wyskakiwanie precli przed dobrze podlinkowanymi stronami, znikanie co dwa dni strony i pojawianie się z powrotem, itd :D

Zapraszam na blog o użyteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym serwisie od dawna mi spadał, spadał i ciągle tak powoli spada, ale to był taki słabo podlinkowany. Teraz mi dość mocno podlinkowanych serwisach o 50% site spadł to chyba dość sporo. To można uznać za normalne?

Nikomu więcej nie spada site?

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi site z 100K spadł na 2K ;) i dosyć często w panelu google wywala mi że strona nie była dostępna, być może dlatego spada site. I jubi może mieć a według mnie nawet ma racje, czasami może być jakiś błąd i site spadnie.

Co do wniosków zauważyłem że google bardzo słabo indeksuje mi strony wręcz w ogóle. Na większości stron site stoi od 2tygodni i jedyne co robi to powoli spada. Ostatnio straciłem stronę 50K zaindeksowanych, niema jej już nawet w indeksie. Coś ciężko googlebotowi idzie te indeksowanie, może to po świętach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo podlinkowane stoją tak jak stały, te lepiej spadają. Są ze sobą powiązane linkami, może nie wzajemnie ale dość blisko ;) . Może jedna ciągnie za sobą resztę. Strony są na różnych serwerach, w narzędziach czasem coś tam jest niedostępne, ale rzadko.

odpowiedzi tych stron zawsze są na 200?

na 200????? 200 stron w indeksie? nie za bardzo skumałem :D

P.S.

właśnie trafiłem na jedną swoją starą podstronę z noindex, nie ma jej w indeksie ale ma pr2 :) przy googlu nic mnie nie zdziwi.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj site którego pozycjonuje na fraze z 5.500.000 wyników caly czas stoi na 1 pozycji od jakiegos roku i sie z niej nie rusza ale forum z site na subdomenie forum.jakies-site.pl zaczelem pozycjonowac od 4 miesiecy na ta samą fraze co site to caly czas skacze 12-7 pozycja nie sa to duze skoki ale wczesniej byly skoki z 4 na 7 hyyyh ale dalej niz 12 pozycja nie skacze.... więc mozna wywnioskować ze skoki sa spowodowane nagłym skokiem linków ... dodam ze nie korzystam z żadnych systemów linkow... jedynie ręczne dodawanie do katalogów, precli, oraz wymiana linkami miedzy serwisami ...

Polecam https://wiki.haszysz.com Wikipedia o Konopniach, tworzone od 2005 roku. Zajrzyj też na forum o marihuanie gdzie możesz skonsultować się w odpowiednim dziale z lekarzem medycznej konopi, który odpowie na wszelkie nurtujące pytania o  medycznej marihuanie https://forum.haszysz.com/forums/medycyna.104/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie updaty zrobił gogiel. może po prostu masz pecha i akurat wszystkie twoje site poszły w dół. trudno powiedzieć dlaczego tak się stało. moim zdaniem google cały czas walczy z katalogami, cały czas ulepsza algorytmy, czasem je spie#### ale generalnie wszystko płynie ;) ja tez wczoraj podnioslem krzyk ze moje frazy polecialy w dół w serpach. musisz sie zastanowic czemu tak jest. byc moze to wina duplikatow, google je chyba dosc ostro traktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest taki burdel w Google, że w ogóle niczym bym się (chwilowo) nie przejmował. Sprawdzałem sobie dziś różne hasła, różne strony i ich pozycje w kilkunastu-kilkudziesięciu dc i różnice są makabryczne: od top3 po czarną otchłań niebytu ;) Trzeba spokojnie przeczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności