Skocz do zawartości

"dodatkowe" linki do strony pod wynikiem SERP


Krzysztof_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pod 1 SERP, domenka pewnej firmy, oprocz standardowego linku + opis jest tez 5 linkow do wybranych dzialow ze strony.

Chyba wiecie o co chodzi... (nie chodzi o dodatkowa podstrone wypisana pod SERP 1 - z tabulacja, nie - chodzi mi o dodatkowe linki w 2 kolumnach i 3 wierszach).

Jak zrobic by google mi cos takiego zafundował? Jak rozumiem musze byc na 1 miejscu.

O tyle dziwne ze ta domena nie jest dosc mocno - prawie w ogole pozycjonowana, na stronie jest milion ton zbednego kodu html - linki ktore wybral sobie google pochodza z jakis zagniezdzonych tabelek i w ogole. Zostali nagrodzeni ale nie wiadomo tak naprawde za co. Ja mam menu 2 poziomowe w CSS - lista <ul> ale google nie raczy mi czegos takiego zafundowac. Pod tymi dodatkowymi linkami jest Więcej wyników z www........com

Wyglada to mniej wiecej tak w SERP:

Firma XYZ Twoje meble sosnowe <to jest link>

XYZ zajmuje sie produkcja mebli.

Zamow meble przez email, konkurencyjne ceny <to jest opis strony>

Komody Łóżka

Taborety Stoły

Więcej wyników z www........com

Taki watek juz tu byl ale zgubilem go i nie moge odnalezc obecnie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności