Skocz do zawartości

Katalog miast - e-webcities


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Dla użytkowników e-welbink.com uruchomiliśmy autorski projekt katalogu e-webcities opartego o wpisty jak w preclach, który jest do pobrania po zalogowaniu się w systemie w zakładce download.

Warunki użytkowania e-webcities:

- Każdy użytkownik ewelbinka może instalować dowolną ilość razy skrypt ewebcites

- Nie wolno usuwać banera Reklamowego w bloku reklama

- Nie wolno usuwać zawartość stopki

- Nie wolno instalować innych systemów wymiany Linków na skrypcie

Wymogi katalogu e-webcities:

- serwer z PHP5

- wildcard

Instalowanie katalogu e-webcities:

- wgrywamy instalke na domene głowną np: www.twoja_dmoena.pl/

- odplamy plik .../install/index.php5

- podajemy dane do bazy, ( Host bazy danych ,Nazwa bazy danych ,Użytkownik bazy danych , Hasło bazy danych )

- wypełniamy kolejno pozostałe pola

- w pole "Podaj kod adsene Banner 460x60 lub zostaw puste pole" mozemy podac kod adsense lub inny dowlny kod banerka reklamowego o zadanych wymiarach

- podajemy dowlny kanal RSS

- wybieramy czy chcemy zatwierdzac wpisy preclowe TAK czy też NIE

- po zainstlowaniu pobieramy pliki do ewelibnka : - Expor serwisów do e-weblink.com, - Export linków do e-weblink.com

ZOBACZ DEMO KATALOGU e-webcities

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

musze przyznac, ze to bardzo dobry sposob na pozyskanie linkow do Twojej strony, Xann... :)

a co do skryptu, trzeba testowac jak sie indeksuje...

pytania:

-czy mozna modyfikowac stopke? nie chodzi mi o usuniecie Waszych linek, ale na przykład zmiana tekstów lub dodanie nofollow.

-czy mozna usunac SWL (bez wstawiania innego)

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalog e-webcites jest produketem e-weliblinka dla pozyskania zaplecza tylko i wyłącznie z jednym systemem a nie z 5 czy 10 systemami w stopce, jest rozdawany gratis i moze byc modyfikowany ale tylko i wyłacznie po spełnieniu wymaganych warunków

Dajemy coś za cos , nasze wymogi nie są jakieś kosmiczne, system e-weblink w stopce i baner reklamowy systemy z pawej to wszysko

Czy stopka jest nie modyfikowalna

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie podpinania domeny. Ponieważ z tego co udało mi się zaobserwować to katalog jest podzielony na wiele subdomen. Czy podpinam tylko domenę czy subdomeny tez? Aco gdy 30 subdomen bedzie mialo pr4? Dostaje za to pkt?

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja jestem mało kumaty jeśli chodzi o serwery - podpowiedzcie, na którym hostingu można to uruchomić? Tymczasem szukam "wildcard" na moim ulubionym Progreso, ale jakoś nie widzę - na home.pl da radę? Iq.pl? Czy jeszcze coś innego?

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja jestem mało kumaty jeśli chodzi o serwery - podpowiedzcie, na którym hostingu można to uruchomić? Tymczasem szukam "wildcard" na moim ulubionym Progreso, ale jakoś nie widzę - na home.pl da radę? Iq.pl? Czy jeszcze coś innego?

U nas bez problemu śmiga, na priv podam przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas bez problemu śmiga

Kapitalnie - już sobie kupuję nową domenkę, bo konto u Was mam ;-)

Zapytam jeszcze: tego wildcarda trzeba jakoś specjalnie uruchamiać? Czy po prostu instaluję i działa? Pytam, bo nigdy nie korzystałem z tego.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wildcard piszesz ticketa albo na biuro@ z nazwą domeny i zaraz masz włączony.

Swoją drogą ktoś już u mnie instalował ten katalog wcześniej niż napisałeś tego posta Xann..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uppps ale w topa :P dzięki za zwrocie nie uwagi , przy operacji budowania stopki znikną , zaraz poprawimy w wesji 1.02 wyjdzie z informacją o freecsstemplates.org

Inicjatywa fajna. Czemu nie..

Tylko apropo AS, czy to nie zostanie potraktowane jak MFA?

Adam ze tak powiem nie radze tego wypuszczac z Adsem ale za 2 - 3 mc jak juz bedzie zidexowane to w adminie masz okienko na jego wklejenie , obcnie mozna w nie nic nie wpisywac lub wystawic sobie jakiś banerek :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności