Skocz do zawartości

Poyzcjonowanie strony gsm


damiano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce zlecic pozycjonowanie strony gsm w google i onet.

Czy najlepiej zrobic to zlecajac firmie i podpisac umowe?

Gdzie jest najtaniej ?

Ktore firmy sie podejma pozycjonowania sie takiej strony?

Licze na pomoc i doradzenie

damian

gg;2542369

www.domenyinternetowe.com
www.konta.in

www.wezchwilowkeonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chce zlecic pozycjonowanie strony gsm w google i onet.

dział zlecenia

Czy najlepiej zrobic to zlecajac firmie i podpisac umowe?

jest pewniej a jak i na co zwracać uwage to też dział zlecenia

Gdzie jest najtaniej ?

na allegro

:mrgreen:

Ktore firmy sie podejma pozycjonowania sie takiej strony?

te które wybierzesz

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przewagą na

3000 wzwyż
8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba mało, nikt za taką sumkę nie wykona porządnej roboty w tak trudnym temacie. Chociaż kto wie....
Nawet za wiecej moze nie wykonac z uwagi na mocna konkurencje. Chyba, ze jest cudotworca :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore firmy sie podejma pozycjonowania sie takiej strony?

te które wybierzesz

Tutaj bym się nie zgodził,

znam wiele firm które pozycjonują i nie podejmują zleceń na tematykę GSM, po pierwsze koszt takiej usługi którego i tak nie pokryje zamawiający bowiem nie zarobi tyle na tej stronie.

Co innego GSM nie na temat dzwonków, lecz dużej firmy w tym temacie wtedy jest sens się bawić.

Więc zapewne nie każda firma się tego podejmie której ktoś będzie tylko chciał to zlecić.

Ogólnie od pewnego czasu jest przesyt zleceń na pozycjonowanie, w pewnym momencie była nawet sytuacja większej ilości zleceń niż mocy pozycjonerów. Teraz troszeczkę ta dziura została załatana ale mimo to osoby/firmy które działają w tym od roku czy 2 nie mogą powiedzieć że muszą brać zlecenia, mam wrażenie że wybiera się zlecenia które chce się robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te które wybierzesz

Tutaj bym się nie zgodził' date='[/quote']

miałem na myśli spośród firm które sie zdecydują na wzięcie zlecenia :oops:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra znam troche ten rejon więc powiem że GSM to także mase słów które można szybko wypozycjonować bo nie są doceniane przez wiele osób, a wejść z google jest po 100-200 dziennie. wystarczy dokładnie przyjżeć się statystyką, jak ma się znajomych z takimi stronami to można też co nieco od nich wyciągnąć. Ale wracając do tematy firmy za samo rozpoznanie rynku wezmą mase $$ bo to nadal jest GSM, a że są portale które za to płacą kokosy to dlaczego mają pozycjonować komuś za 2000 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie powiedziałbym że pozycjonerzy nie podjeliby tematu bo jest trudny.

Na google do osiągnięcia w 3 msc, należałóby stworzyć z 30 mirorów strony tylko zadbać o unikanie duplicate content, 3 msc systematyczej pracy - tij 40-50 katalogów dziennie i google gotowe.

jeżeli ktoś ma ochotę samemu sobie robić.

Wp onet tutaj akurat to kwestia pstryknięcią można to tak określić i strona na poz 1-5.

Poprostu szkoda czasy na GSM dla pozycjonerów bowiem zlecający tego nie jest wstanie utrzymać. Bowiem jego konkurencja w większości zdobywa linki samemu.

Z drugiej strony branża gsm może się tylko cieszyć brakiem zainteresowania przez pozycjonerów.

Bo pomyśleć co by się działo gdyby na dzownkach zechcieli zarabiać ONI, kto by wygrał ta bitwe o pozycje.

GSM czy ludzie z zapleczem linków.

jeżeli mogę polecić koledze to zamiast zlecania pozycjonowania niech może poszuka kogoś komu będzie placił za dodawania do katalogów stron.

np. 20 ZŁ ZA 100 KAT.

ktoś zdobędzie prace chalupniczą a a za 200 zł będziesz mial 1000 wpisów.

Za 600 zł - 3000 wpisów i gwarantuje ci że systematycznie zlecając komuś to np. 200 zł mesięcznie za 1000 wpisów osiągniesz rezultaty.

Co do Wp kliknij na prv do mnie ;-) a zaczaruje Twoją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wp kliknij na prv do mnie ;-) a zaczaruje Twoją stronę

damiano, Ty szczęściarzu :) jedna z przeglądarek której nie potrafie zrozumieć (wp i onet) i dostajesz niezły prezent :(

ale ja nie powiedziałbym że pozycjonerzy nie podjeliby tematu bo jest trudny.

zle mnie zrozumiałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee nie ja nie powiedziałem ze tak piszesz, tylko żeby ktoś tak nie pomyślał.

Generalnie podziwiam ludzi od dzwonków bo mają ciężki kawałek chleba.

No chyba że ktoś lubi monopolizować rynek to wtedy inaczej :-).

Ja uważam że w takiej branży żeby zarobić należałoby wyjechać odrazu z 50 domenami różne IP i layouty i kasa płynie.

Uważam że ta branża w detalu jest mało opłacalna.

Ale wydatek jednorazowy 1500 zł i dajmy 200-300 zl miesięcznie zrobiłby cuda ;-), pomyślcie, każda GSM około 3 do 6 k podstron, mały crossliking czyli wymiana linków pomiędzy nimi, wszystkie linki tematyczne, zero obcych linków - cudeńko małym nakładem, no może poza nakładem finansowym 300 zł miesiecznie za serwery i przygotowanie różniących się layoutów.

Ale wtedy ruch gwarantowany i kasa

To tylko tyle moge polecić osobą z tej branzy..

A co do gsm i innych takich to często pomogam na prv ludką nie pierwszemu i nie ostatniemu ;-) i nie jedynemu więc to nie szczęscie tylko odczasu do czasu mam czas aby komus pomogać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety rynek jest zepsuy i 10 themów pod taki strony (dobrych) na webhelp kupisz za 100pln :| Ludzie się sami nie cenią, czasami jak przeglądam oferty to za jeden bym dał więcej niż oni chcą razem za wszystkie na wyłączność.

szookpl, czy tak do końca loga dzwonki są jeszcze opłacalne? trzebaby wejść na rynek naprawdę szybko i mocno uderzyć. zreszta wystarczy zobaczyc jakie domeny sa juz wykorzystywane, a nóż się ktoś pomyli i wejdzie, znalazłem je włśnie przez pomyłke

heya.pl (literówka bez h na końcu)

mpk.pl (pomyłka miało być mpk.poznan.pl)

to raczej nie jest robota już dla jednej osoby, bo nawet najlepszy pozycjoner jest ograniczony jakimiś funduszami oraz przede wszystkim czasem.

Byłoby to oczywiście opłacalne gdyby nie to ile biorą wapster wapacz i inni pośrednicy, jak dla mnie to to jest zwykłe zdzieranie pieniędzy.

to nie szczęscie tylko odczasu do czasu mam czas aby komus pomogać

To jak będziesz miał czas to wiesz kto ma problemy z wp i onetem :)

[OT]Ale mnie dzisiaj wzięło na pisanie długich postów[/OT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności