Skocz do zawartości

25 domen i co dalej


mistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od dawna 25 domen wykupionych u jednego rejestratora.

Nazwy domen składają się z konkretnych słów które w języku polskim mają znaczenie.

Teraz jest ustawione przekierowanie z tych domen na moją stronę .

Jak bardziej efektywnie wykorzystać te domeny do pozycjonowania strony.

Proszę o rady zrozumiałe dla laika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w życiu nie dawaj na nich adsensa! to najgłupsze co może zrobić logicznie myślący człowiek.

na swoje "zaplecze" dodawać adsensa.

z domen zrób malutkie zaplecze i tak samo je linkuj jak stronę główną, wrzuć w weblinka albo linkme i sprawa załatwiona;)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz na tych domenach stworzyć wartościowe serwisy najlepiej powiązane tematyką ze stroną która masz zamiar pozycjonować.

najlepiej żeby treśc była unikalna na tych 25 stronach. I żeby było 'trochę' podstron. Następnie wzajemne linkowanie. I wrzucenie do e-weblink.com lub seo.net.pl

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada jest taka z tych 25 domen możesz miec 250 subdomen ale na każdej co innego nie stawiaj 100 dmozow , zobacz jakie są dostępne wolne skrypty i zróznicuj zaplecze , domeny wsadzaj do ewelibnka za uzyskane PKT linkuj kolejne w ten sposób w ciągu góra dwóch miesięczny sie mocno rozmnożysz ale ważne miedzy sobą niech nie będą zlicowane jeżeli możesz trzyma je na różnych hostigach

ps. i nie dawaj na świerzakach nigdy adsa :)!

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domeny wsadzaj do ewelibnka

Nie zapominaj, że istnieją też inne systemy wymiany linków, np. seonet. Najlepiej połowę daj do jednego systemu, połowę do drugiego i będziesz wiedział co jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności