Skocz do zawartości

Test mocy stopki PIO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości chcę sprawdzic moc stopki PIO

Umieścilem w niej linka na frazę "Pozycjonowanie strony" dla www.e-weblink.com co zresztą widac, Strona nigdy nie miała do siebie takiego linka.

Kolejna czynnością było włączenie monitoringu w www.web-tools.pl do top50.

Teraz już tylko uzbrajam się w cierpliwośc i będę obserwował czy sama stopka PIO wypcha stronę do TOP50 na tą frazę

Zachęcam innych do przyłączenie się do testu nie koniecznie na tą frazę i tą domene :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Należałoby sprawdzić nie jaką stopka ma moc, ale czy w ogóle jakąś ma. ;)

Spłodziłem taki mały artykuł, ok 2 tyś znaków, oczywiście unikalny. Zobaczymy czy i kiedy się zaindeksuje.

Fraza docelowa: ceny ropy.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, w temacie konkursowym pisałeś, że linkowałeś... więc coś mi to dziwnie wygląda.

Co do mocy stopki, ma dużą. Ostatnio nową frazę, nigdy nie linkowaną wstawiłem i po kilku dniach dostała fitr.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności