Skocz do zawartości

Katalogi - co dalej ?


sajdor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obserwujac to co google robi z pozycja wielu stron

pokusze sie o teze, ze w przypadku wiekszosci katalogow dodawanie do nich stron to tylko strata czasu.

Jakie sa Wasze obserwacje i doswiadczenia ??

Pzdr,

S.

www.SalsaFactory.eu - Salsa Factory

www.MamboFestival.eu - Mambo Festival

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Różnie bywa ;)

Jest bardzo dużo niemoderowanych katalogów, które w krótkim czasie zamieniają się w śmietnisko - zsyp linków :( więc te miejsca można sobie podarować, bo na pewno link z nich nie będzie wiele znaczył.

Ale są też katalogi wp, onetu, yahoo!, itp. gdzie wręcz trzeba umieścić link do strony B)

Jest przecież jeszcze dmoz.org ;) katalog marzenie, trzeba się postarać żeby się tam dostać :D

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa ;)

Jest bardzo dużo niemoderowanych katalogów, które w krótkim czasie zamieniają się w śmietnisko - zsyp linków :( więc te miejsca można sobie podarować, bo na pewno link z nich nie będzie wiele znaczył.

Ale są też katalogi wp, onetu, yahoo!, itp. gdzie wręcz trzeba umieścić link do strony B)

Jest przecież jeszcze dmoz.org ;) katalog marzenie, trzeba się postarać żeby się tam dostać :D

Pozdrawiam B)

Katalogi płatne według ranking.pl dodałem do każdego ale oprócz marnego traficu nie miało to żadnego wpływu na pozycje, a do dmoz się dostać już dawno straciłem nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z katalogów trzeba umieć korzystać :) a jak się dobrze podlinkuje wpis często jest wyżej niż strona lub zaraz pod nią co tylko dodaje trafficu i to całkiem niezłego.

Wiem co mowie :)

edit: drugim dobrym przykłądem spisu katalogów z dużą liczbą ruchu jest stat.pl

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, juz nie uzywam :)

a tak na powaznie, niewiele katalogow jest pozadnie moderowanych, bo korzysci z posiadania katalogu wzgledem czasu na moderacje nie sa duze. Ten site mozna nabic w duzo latwiejszy sposob. Do tych najlepszych jak webwweb warto dodawac. Gdzies juz na tym forum podjal incjatywe stworzenie listy najlepszych katalogow, nie wiem czy to wypalilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz nie wpisuje do katalogow jak leci.

Szczegolnie po ostatnich akcjach Google na ktorych nie malo domen ucierpialo ;)

No wlasnie, czy jest jakas lista tych topowych katow ??

www.SalsaFactory.eu - Salsa Factory

www.MamboFestival.eu - Mambo Festival

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś ma, ale wątpię by ktoś udostępnił ją publicznie, po drugie wartościowe katalogi to te:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;

..reszta taka sobie, o której już musisz sam zdecydować czy się dodać czy nie.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar - znowu się reklamujesz ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

nie byłoby promieniowania, nie byłoby broni masowego rażenia... itd.

SWL przecież też jest dla ludzi jeśli jest porządne ;)

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby SWLi, nie byłoby syfu w sieci
Gdyby Google nie opierało swojego rankingu na ilości linków - też by nie było ;)

Hosting już od 39 zł brutto/rok! Sprawdź nasze możliwości: brak limitu domen, subdomen, kont FTP, baz danych MySQL, wiele wersji PHP, dostęp do konta przez SSH, automatyczna instalacja WordPress, kompatybilność z frameworkami Symfony/Laravel, blokada krajów, integracja z CloudFlare i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy site - większy ruch - większy zarobek z AS.

Pierdzielić SWL.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy site - większy ruch - większy zarobek z AS.

Pierdzielić SWL.

zarobek z AS? możesz rozwinąć? Szczerze powiem, że nie korzystałem jeszcze z SWLa a moje forum jest na 6 pozycji w Google Polska. Ale forum to co innego, wiadomo.

Oby konkurencja nigdy nie zmusiła mnie do przejścia na ciemną stronę mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności