Skocz do zawartości

Forum dla Fundacji


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki staraniom Irka nawiązaliśmy kontakt z Fundacją Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

Fundacja stworzyła dla nas osobne konto bankowe, żebyśmy mogli ją wspierać.

Od jutra pojawi się pod obrazkiem z prawej strony licznik informujący ile pieniędzy forumowicze PiO już wpłacicli na fundację.

Licznik będzie aktualizowany raz dziennie.

Zapraszamy serdecznie do wspierania fundacji.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super inicjatywa Michał !

Kurczę, ale myślę, że fajną sprawą była by jakaś seo-pomoc. Bo razem jesteśmy w stanie praktycznie każdą frazę obskoczyć :D a ustawiając trochę serpy bylibyśmy w stanie wielu użytkownikom internetu pokazać, że prócz zdrowych ludzi, są osoby, które potrzebują pomocy i wspracia.

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebraliśmy już 40 pln ;)

nawiązaliśmy kontakt z Fundacją Anny Dymnej "Mimo Wszystko"
Wszystko to dzięki poparciu dla pomysłu przez Michała i Kubę. Cała praca wiązana z ostatecznym ustaleniem wszystkiego i tak spadła na Michała :rotfl: Bardzo dziękuję za poparcie, pozałatwianie wszystkiego i poświęcony czas.

Dlaczego Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko"?

Zapytania o współpracę wysłałem do pięciu większych fundacji w naszym kraju. Jako jedyna odezwała się właśnie ta fundacja a dokładnie Pan Michał Serwiński któremu również chciałbym podziękować nie tylko za samą odpowiedź ale też za dążenie to tego żeby to ruszyło.

O wpłatach rozpisywał się nie będę, jak wiadomo liczy się każda złotówka. Dane personalne wpłacających znane są tylko fundacji, my otrzymywać będziemy jedynie sumę dziennych wpłat. Suma ta będzie dorobkiem całego forum :)

Więc zapraszam do wpłat dowolnej kwoty a może nawet comiesięcznych zleceń stałych? :rotfl:

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiKaS wypozycjonować możemy ale czy to coś da? Na jakie frazy mielibyśmy pozycjonować? W wyszukiwarkach raczej nikt nie szuka instytucji na konta których miałby wpłacić pieniądze. Z czymś takim trzeba docierać do ludzi bezpośrednio, podsunąć im to przed oczy :) Gdybyśmy pozycjonowali fundacje na hasła popularne ale nie związane z fundacjami mogłoby to im zaszkodzić.

[dodane]

Zebraliśmy już 155 pln :)

Edytowane przez Irek

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj dzwonił do mnie księgowy z zapytaniem o to na jaką fundację przeznaczyć 1% podatku. Od razu opatrzył to informacją, że w tym roku już ze swojej strony nie "zakładamy" i nie robimy własnoręcznie przelewu na fundację, tylko wskazujemy US-owi którą wybraliśmy.

Ja już wskazałem, a Wy?

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale widzę zero reakcji, więc głupi pomysł.

proszę o usunięcie moich postów z tego tematu.

Już kiedyś próbowaliśmy takie rzeczy robić i w sumie świetnych efektów nie było, stąd brak reakcji.

Najlepiej mogą takiej organizacji pomóc pieniądze, a że nasza branża do tych najbiedniejszych nie należy to mam nadzieję, żet to 176,11 zł szybko się powiększy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jez'u z tym 1% to u mnie podobnie - właśnie miałem szukać fundacji na internecie.

Licznik chyba jednak tego procentu nie uwzględni bo to inne konto wtedy się podaję - czy się mylę?

Pozd.

Edytowane przez qgito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak widać po liczniku wpłat kryzys dopadł pozycjonerów :rolleyes:

Dziękujemy wszystkim którzy już podzielili się swoimi dochodami z Fundacją.

Nikt nie wymaga wielkich sum, wystarczy "marne" 5 zł co miesiąc a przy ilości użytkowników forum może się z tego uzbierać niezła kwota która ułatwi życie innym a czasami może nawet to życie uratować.

Wszystko o Fundacji na stronie https://www.mimowszystko.org

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności