Skocz do zawartości

Ile WP obsługuje Twoje zaplecze


piotrostr

Ile sztuk Wordpressa posiadasz?  

271 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Badanie popularności skryptu wśród Pozycjonerów

    • 1-10
      46
    • 10-30
      38
    • 30-70
      13
    • 70-110
      7
    • 100-500
      14
    • ponad 500 :)
      12
    • Inne, proszę o odpowiedź w temacie
      2
    • Nie mam ani jednego
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio, ze po stopkach systemowych sporo wordpressów jest porozsiewanych, zastanawia mnie popularność skryptu wśród użytkowników PiO - ile sztuk posiadasz w swoim zapleczu?

edit: heh, zapomniałem dodać opcji na nie mam :D

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie popularność skryptu wśród użytkowników PiO
To niech cię zastanawia dalej, a na przyszłość nie zadawaj pytań na które sam niechętnie będziesz odpowiadał :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech cię zastanawia dalej, a na przyszłość nie zadawaj pytań na które sam niechętnie będziesz odpowiadał wacko.gif

Brawo! Kolega już podbudował swoje ego błyskiem intelektu, pozdrawiam i ciesze się że temat pomógł w poprawie samopoczucia :D

Reszcie -dzięki za odpowiedzi, nie wydaje mi się, żeby ankieta kogokolwiek zdradzała, głosujesz anonimowo (względnie) i same odpowiedzi pokazują duży rozrzut, więc trudno kogoś tam jakoś wyhaczyć, zresztą nie po to założyłem temat :)

Osobiście uważam, że wp 2.7+ zrywa czapkę i świetnie nadaje się na platformę obsługującą zaplecze, zwłaszcza ze względu na autoinstallery dostępne praktycznie wszędzie już teraz. W tej chwili wraca do moich łask, na razie mieszczę się w przedziale 30-70, ale niebawem się to zmieni bo porzucam kilka innych cmsów którymi się posługiwałem (snews, quick) na rzecz nowego WP.

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że wp 2.7+ zrywa czapkę i świetnie nadaje się na platformę obsługującą zaplecze, zwłaszcza ze względu na autoinstallery dostępne praktycznie wszędzie już teraz. W tej chwili wraca do moich łask, na razie mieszczę się w przedziale 30-70, ale niebawem się to zmieni bo porzucam kilka innych cmsów którymi się posługiwałem (snews, quick) na rzecz nowego WP.

Ja robie odwrotnie- odchodze od wp, jak dla mnie jest zbyt zasobożerny, zbyt długa instalacja...

Wole się skupić na czymś małym szybkim bez bazy mysql...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodziłem z tego samego założenia w czasach gdy opierałem swoje zaplecze o serwery z restrykcjami, od ponad 2 lat testuję kilka rozwiązań ze stanów które bez problemu dźwigają duże ciężary :) przynajmniej przeznaczone do celów pozycjonowania, bo właściwie nie można postawić tam nic co będzie generowało sporą oglądalność. W moim przypadku postawienie strony zapleczowej to w tym momencie kilka(naście) kliknięć od instalacji na serwerze po wymagane wtyczki.

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zagłosowałem na zero, bo mam tylko kilka WP na starych domenach, ale kompletnie od tego odszedłem.

1. Ten skrypt jest za duży.

2. Za dużo ludzi chce wykorzystać luki w nim, a mojego skryptu nikt nie widział od strony kodu, więc czuję się bezpieczniej. SQL injection też się nie boje bo nie mam bazy mysql dla nich

3. Łatwiej się robi templatki do zwykłych stronek - szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka sztuk by się znalazło ale przeszedłem na swój system precli, na serwerze tylko instalacja skryptu co ma kilkasetkilo i podanie adresu strony do centralnego panela. Serwer prześle zdjęcia, doda szablon, doda artykuły i po co tracić czas. Jedynie to jeszcze podlinkować trzeba ręcznie ale na to przyjdzie pora.

Aplikacje internetowe, systemy wspomagające SEO, programy pod Windows i Linux, info na https://shad.net.pl - dopisz się do Katalogu Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że wp 2.7+ zrywa czapkę i świetnie nadaje się na platformę obsługującą zaplecze, zwłaszcza ze względu na autoinstallery dostępne praktycznie wszędzie już teraz. W tej chwili wraca do moich łask, na razie mieszczę się w przedziale 30-70, ale niebawem się to zmieni bo porzucam kilka innych cmsów którymi się posługiwałem (snews, quick) na rzecz nowego WP.

Ja robie odwrotnie- odchodze od wp, jak dla mnie jest zbyt zasobożerny, zbyt długa instalacja...

Wole się skupić na czymś małym szybkim bez bazy mysql...

ja również. Testuję obecnie snewsa i spróbuję quick może kod wygląda przejrzyście.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności