Skocz do zawartości

Czy Adder jeszcze cos daje ?


Lukas_79

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Adder jeszcze coś znaczy ?

Przekonamy sie ile domena zdobędzie BL

Mialem jedna czysciutka domene, nigdy niczym nie dopalana, bez ani jednego linka

na stronie jest jakis prosty skrypcik z filmikami, takie to powiedzmy typowe zaplecze i teraz pytanie ile adder jest w stanie zgromadzic BL do niej

Dodawana jest MAX ilosc wpisow dziennie, znaczy sie tyle, ile tylko wyrobi CRON na dedyku ;) do wszystkiego, poza forami dyskusyjnymi

max 2 wpisy na katalog i jeden art do precli

Jak pojawią sie pierwsze BL dam znac w temacie (o ile sie pojawia ;) )

domene podam na koniec testow :D

i teraz pytanie jaki czas od zakonczenia dodawania przyjmujemy za zakonczenie testow ?

ja bym obstawial by byl to miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek - Wiem, uzywam tego od samego poczatku, tylko i wylacznie do zaplecza i to klasy powiedzmy to B, jak potrzeba cos hurtowo zrobic

Rocky - baze mam na potrzeby testow pelniutka, czyli wszystko co sie rusza w sieci i mozna tam dodac link adderem :) (zbanowane katalogi i precle takze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to można się było wybić księgami gości

Powiem Tobie, ze ja mam jedna stronke gdzie ksiega gosci ma PR 4 :) a serwis dosc mocny - a takich i lepszejszych stron jest naprawde sporo wiec te linki do dzisiaj maja spora wartosc, ktora bije na glowe wiekszosc naszych katalogow

Abstrachujac od skutecznosci addera teraz dodawalem dwa moje nowe katalogi do katalogow (dawno nic nowego nie robilem i chyba to bylo moje pierwsze turne po pelnej liscie katalogow od ponad roku, gdzie kazdy odwiedzilem osobiscie)

i normalnie zgroza - takich o ktore naprawde warto zahaczyc jest moze kilkadziesiat

reszta to normalnie rozpacz, wiekszosc moderowanych opuszczona, niemoderowane to totalne smietniska zalatwione miedzy innymi przez addera

tak samo wyglada sprawa z preclami tymi ogolnodostepnymi

ale co tu duzo gadac sami do tego dopuscilismy - juz nawet nie wspominam o stopkach tych wynalazkow, ktore ciagna sie na kilometry

tak samo jak nie moge strawic katalogow, ktore wymagaja linka zwrotnego, ktore omijam szerokim lukiem - kto wam da na dobrej stronie link zwrotny ??

juz lepiej zacznijcie robic platne wpisy - do wartosciowych katalogow ludzie chetnie dodadza wpisy - a te pare zlotych przeznaczcie na linki

troche sie rozpisalem, ale tak mnie troche natchnelo po weekendowym turne po tym balaganie :)

------------------------------------

Trotyl te 2 tyg. to troche malo - sporo jest moderowanych i trzeba czekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to w ogóle testować w obecnych czasach. Dla mnie skuteczność tego jest zerowa. Mniej pracy/lepszy efekty można uzyskać ręcznie lub półautomatem dodając się do dobrych katalogów (których nawet "lista" ostatnio była na forum - https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...c=63292&hl= ).

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relons - a na jakiej podstawie tak twierdzisz - ze skutecznosc jest zerowa ?

ja wlasnie dostalem kilkanascie maili, ze wpis zostal zaakceptowany - wiec kilkanascie linkow juz na bank zdobylem

(jak ktos moderuje, to znaczy, ze to przynajmniej jest w indeksie, lecz z drugiej strony to sie dziwie, ze ludki nie poodcinaly addera od tych moderowanych)

kolejna sprawa majac kilka stronek mozesz sobie pozwolic na reczne katalogowanie, preclowanie ale nie w przypadku jak chcesz linkowac hurtowo kategorie, czy tez zaplecze

temat czytalem i jak pisalem, gdzies wyzej - ilosc dobrych katalogow skurczyla sie niemilosiernie i caly czas sa ciecia w tej tematyce z tego co czytam

jakosc linkow uzyskanych z addera mozemy porownac chyba do tych z swli, lecz maja swoja zalete, sa w jakis tam sposob bardziej stale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adder jest dobry - dodajesz mase spamu, ustawiasz go i zapominasz o nim ,a site rośnie i zdobywa jakas tam wartość.

Do porządnych stron używam SK.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domene podam na koniec testow B)

Powiem tak, odważny jesteś... nie chcę widzieć Twojego linczowania, przez osoby walczące z tą domeną...

..i nie mam namyśli, katalogów.. bo to sprawa oczywista, ale blogi, księgi gości, precle, fora... ufff.. strach się bać.

P.S Swoją drogą zastanawiam się jakie katalogi uda się "obsłużyć"?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar, nie jest to smietnik - ale typowa zapleczowka, powiem, ze uwazam nawet, ze ze sredniej polki

domena po testach nie zginie, wiec nic sie nie zmarnujalinki

z oczywistych wzgledow podam ja dopiero po zakonczeniu dodawania, by nie zaklamywac zbytnio wynikow B)

ale blogi, księgi gości, precle, fora... ufff.. strach się bać.

to, az takie madre nie jest by dodawalo wszedzie :D - to tylko osluguje qlweby, phpld, mini, cncat, precle na WP i mocne linki - do tego ma mozliwosc zakladania kont na phpbb, ale tego nie wlaczylem i nigdy nie wlaczam

wiec o spamie nie ma tutaj mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności