Skocz do zawartości

Wielokrotny Autoresponder


Kea

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się dobrze orientuje ,t akiego czegos nie ma - bo sam akurat jestem zmuszony sobię takowy napisać na włąsne potrzeby. Szukałem - nie znalazłem nic ciekawego, co można by nawet przerobić.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, jak nie ma, jak są? Na przykład FUMP? U mnie śmiga na tym darmowy kurs o zarabianiu na blogach dla początkujących, a docelowo pewnie jeszcze kilka innych rzeczy tym obsłużę, bo szkoda kasy tylko na jeden kurs. :D

(link partnerski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest wersja instalowana na własnym serwerze. Ja od lat korzystam z FUMLP firmy SellWide. Wersję podstawową (nie wiem o ile okrojoną, chyba m.in. z double op in i o dodatki z wersji 5.0) możesz mieć za darmo.

Jest też www.phplist.com ale o tym produkcie opinii nie mam, bo nie testowałem. Kiedyś zainstalowałem dawną wersję skryptu, ale z tego co pamiętam miała problem z polskimi znakami. Może obecnie problem ten nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz sobie pozwolić na wydatek rzędu tygodnia pracy, polecam Ci napisanie własnego. Zyskasz pełną możliwość konfiguracji i przede wszystkim integracji z resztą Twoich baz, bo przecież najbliższe lata upłyną nam wszystkim pod znakiem synergii.

Napisaliśmy od zera narzędzie newsletterowe i multiautoresponderowe z rok temu i warto było.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kea źle odczytałeś info na stronie. Cena FUMLP to 54.95$ https://www.sellwide.com/follow_up_mailing_...processor.shtml

U dołu strony jest cena za ich wszystkie skrypty.

Na forum udzielał się kiedyś reseller https://www.forum.optymalizacja.com/lofiver...php/t13547.html ale nie wiem czy nadal pośredniczy w sprzedaży. Warto zapytać, zawsze możesz się potargować :)

Jeż: pisanie tak rozudowanego skryptu od zera nie ma sensu. Szkoda czasu i/lub pieniędzy. Sam FUMLP jest dość elastyczny jeśli chodzi np. o dane jakie przesyłasz w formularzu do bazy. Z poziomu admina ustalasz nowe pola formularza, a skrypt sam generujesz w bazie nowe tabele.

PS. FUMP podany przez Lisa to ten sam skrypt co FUMLP. W skrócie FUMP jest przetłumaczoną na język polski wersją FUMLP. Różnica jest też w cenie. FUMP jest 2x droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności