Skocz do zawartości

Czy pisanie pod wpływem jest złe?


AdamAGP#

Twoja szczera wyopwiedź  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubię/nie lubię oto jest pytanie?

    • Często tworzę "pod wpływem"
      10
    • Sporadycznie mi się zdarzą ucestniczyć w społeczności internetowje "pod wpływem"
      15
    • Nie obchodzi mnie to!
      11
    • Nie lubię jak ktoś pisze cokolwkiek "pod wpływem"
      7
    • Nie nawidzę ludzi "pod wpływem"
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie od wielu lat po PRLowskiej nowoczesnej Polski media propagują abstynencje i przeciwdziedzinie spożyciu alkoholu. Nie wykluczając nawet G. W sferze mediów wystarczy, że przyłapie się jakiegoś posła/posłankę na kacu i już afera na cały kraj (co mnie osobiście w ogóle nie interesuje, bo niby czemu by miało), taka informacja jest transmitowana mocniej niż podwyższenie podatków od... czy kolejny news o światowym kryzysie (gdzie media mają również swój udział w jego pogłębianiu) itp.,

a podobno wielcy twórcy jak Fredro - między innymi - tworzyli pod wpływem. Gdyby nie to, nie mielibyśmy teraz "Królewny P..."

Pytanie czy przyzna się ktoś, że tworzy, pisze posty na forach, uczestniczy w życiu kulturalnym Polski, działa w sferze jakiejkolwiek kreatywności "pod lekkim wpływem"?

Ja się przyznam jako pierwszy :lol:

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam... tez sie przyznam tylko, stwierdzenie "pod wplywem" ma rozne odzwierciedlenia. Ktos bedzie sobie dziennie piwko do objadu wypijal i bedzie "pod wplywem". Ktos bedzie po 1 piwie mocno wstawiony a inny po 10 bedzie wygladal jakby nic nie pil. Nie bede pisal do ktorej grupy sie zaliczam ale wlasnie jestem "pod wplywem" :lol:

https://www.ebooki24.org - ebooki, audiobooki oraz kursy internetowe, płatne i darmowe.

Cytaty motywacyjne - https://cytaty.ebooki24.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworzenie pod wpływem do niczego dobrego nie prowadzi.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie jest granica "pod wpływem". Zdarza mi się siąść wieczorem do komputera i pracując (i nie tylko pracując), popijać kulturalnie winko. To duża zaleta pracy w domu :lol: .

Ale nie odczuwam szczególnie "wpływu" i nie piszę czegoś, czego bym nie napisał bez tego jednego kieliszka. Raczej jest to "po spożyciu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przyznam :D Raz na jakiś czas, jak mam ochotę, a na jakieś wyjście z domu nie ma możliwości, to sobie biorę piwko i rozpalam shishe. I nikomu to nie przeszkadza B)

Ogólnie jedno piwko zazwyczaj nie powoduje jakichkolwiek problemów- co innego, jak się wróci z jakiejś grubszej imprezy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sferze mediów wystarczy, że przyłapie się jakiegoś posła/posłankę na kacu i już afera na cały kraj (co mnie osobiście w ogóle nie interesuje, bo niby czemu by miało)

Media przesadzają z nagłaśnianiem takich spraw, ale jeśli ktoś kto decyduje o losach naszego kraju robi to będąc pod "wpływem" alkoholu to mi się to nie podoba. Ja nie pracuje "pod wpływem" czyli po wypiciu ilości alkoholu, która wpływa na moje działanie bo poważnie traktuje to co robię. Natomiast nie zaprzeczę, że kilka razy napisałem posta na PiO będąc po piwku :(

Osobiście uważam, że alkohol przeszkadza w tworzeniu czegokolwiek, chyba, że ktoś jest tak zestresowany, że nie może myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarza się mi pisać i tworzyć pod wpływem... tylko... no własnie co znaczy pod wpływem?

1-2 piwka to już pod wpływem, czy jeszcze nie?

i tak i nie...

dopóki "wpływ" ten nie wpływa na jasność myslenia i kreatywności to nie wyłączam kompa, jak zaczyna przeszkadzać to zabieram się z moim wpływem z sieci :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadało by zdefiniować co znaczy pod wpływem, samo wypicie alkoholu nie powoduje bycie pod wpływem,

oczywiście niewielkich ilości - i teraz znów trzeba zdefiniować co to jest niewielka ilość :(

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że upijają się politycy, premierzy i inni mało mnie interesuje. Moim zdaniem zarówno w stanie po spożyciu jak i przed nie radzą oni sobie na swoich stanowiskach ;).

Najlepsze w tym wszystkim jest dla mnie to ze wszystkie utwory literackie, wielkie dzieła, genialne utwory muzyczne były tworzone przez ludzi na haju. Przykładowo, normalnie nie jesteśmy w stanie doświadczyć synestezji. Jest to charakterystyczne po narkołykach.

Więc są namacalne dowody na to że robienie czegokolwiek pod wpływem (czegokolwiek ;)) nie musi być złe ;D

Pozdrawiam

Kalkulator akcyzy akcyzowy.pl. Sprawdź ile idzie przelew: ileidzieprzelew.pl

Akcesoria GSM dla smartfona i tabletu telu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności