Skocz do zawartości

zmniejszona liczba site w google


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann to nie jest żaden powrót do starych wskazań prtzez google.

Zreszta napisałem mały wątek w topiku eweba na ten temat i możesz odpowiedzieć co myśłisz jak przeanalizujesz wszystko. Nie wiem czy ta sytuacja jest zdrowa do pozostawienia samej sobie jak ludziom zacznie przelewy wywalać, ci natomiast zaczną zabierać swoje strony aby nie stracić klienta i dodawać je do konkurencji, gdzie jak doszły mnie słuchy site nie spada.

Prosze Ciebie więc sprawdź to dokładnie bo jak pisałem ci w topiku eweba mi google pokazuje cały czas site jaki był kilka dni temu, natomiast eweblink o kilkadziesiąt tys mniej i usuwanie oraz powtórne dodawanie strony do systemu nic nie zmienia. Trochę mnie zastanawia dlaczego jeśli eweblink korzysta nie z jednego dc i na każdym są róznice w site, to ciągle pokazuje to samo po usunięcach i powtórnych dodaniach stron? Logicznie myśląc to powinno się zmieniać co dodanie i usunięcie a tu na 20 usunięc i powtórnych dodań cały czas jest ten praktycznie zerowy site.

Spadki są takie że jak nic z tym nie zrobicie a system aktualizuje wszystkie strony to ludziom z kilkuset tysięcy pnkt czy kilku milionów zostanie może 1000pkt.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności