Skocz do zawartości

SEO jest jak gra MMORPG


Ocena tej wersji tego artykułu  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz artykuł w tej wersji?

    • 1
      8
    • 2
      4
    • 3
      2
    • 4
      4
    • 5
      3
    • 6
      1
    • Nie mam zdania
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Seo jest jak gry MMORPG ze słabą grafiką, ale za to bogato rozbudowano fabułę. W tym artykule opiszę tę całą grę i na koniec liczę na pozytywne komentarze oraz na to że ktoś skopiuje artykuł na swojego bloga B)

Świat przedstawiony

W SEO, świat składa się z najpopularniejszych wyszukiwarek: Google, MSN, Yahoo. Istnieją również mniejsze światy takie jak Ask, Bing, AltaVista, które wciąż walczą o to aby zdobyć większe zainteresowanie i większą ilość graczy, którzy będą codziennie lub prawie codziennie wyszukiwać przygód i odwiedzających dla Swoich nieruchomości.

Charakter

Rozgrywka w Naszą grę jest "standardowa"... Twoja postać jest po rostu wirtualnym graczem w wirtualnym świecie.

Poziomy

Poziomów w Naszej grze jest bez liku... w jednym świecie są biliony pół i podświatów, a zadaniem gracza jest zdobywanie kolejnych (jak najwyższych poziomów) w wybranych półświatach, a bardziej wprawieni gracze mogą skorzystać z strategij długiego ogona, czyli walczyć na dziesiątkach półświatów jadnak to potrafi być ryzykowne.

W każdym świecie jest wielka góra, która wszytskim zarządza i zsyła na mało doświadczonych, lekkomyślnych lub chcących ją przechytszyć różnorakie kary...

Aby zdobyć wysokie pozycje na półświatach trzeba wykonywać zadania na zręczność i grając w trybie misji.

Gdy tylko zdobędziesz wysoki poziom Wielka góra zwraca na Ciebie szczególną uwagę, ale za to łupy w postaci innych niczego nie świadomych graczy odwiedzają i podziwiają będą krytykują twoją nieruchomość.

Broń

Twoje nieruchomości posiadają odległe pomocniecze fortece (zaplecza), Ty sam lub szpiedzy wielkiej góry będziecie brali udział w bitwach zwanych Katalogowaniem, aby wywalczyć drodę do linków i kolejnych misji oraz zadań na zręczność.

Bitwy

W grach MMORGP wielka góra podsuwa nam podsuwa nam różnorakie potwory, czarownice i kary. W bitwie Pod katalogami dodatkowo mamy styczność z moderatorami, natrętnymi i upierdliwymi czarownikami chodź niektórzy bywają naprawdę badzo mili i pomocni, a jeszczeinni oddali swoje pole walki (Katalogi) na pastwę wszystko żernych robotów podstępnie udających prawdziwych graczy.

Dzień w dzień masz stycznoć z bitwą pod Półświatami... musisz walczyć z innymi graczami i obniżać im poziomy, co w efekcie podnosi Nasze...

Zakończenie Misji w SEO jest stosunkowo prosta, ale niektórym może sprawić zbyt wiele problemu i ostatecznie poddadzą się i nie zawalczš o jeden z najwyższych leveli...

Jak wcześniej wspomniałem jednym z elementów sš zadania zręcznościowe polegające na zwiększeniu reputacji naszych nieruchomości i do tego służą wielkie nieruchomośći zwane forami lub portalami, na których rozsławiamy swoją nieruchomość przez zdobywanie wokół gracza czarodziejskiej osłony Mistrza lub Eksperta (nazwa dla osób z wyższym poziomem wiedzy i doświadczenia)

Mało doświadczeni gracze już od samego początku mają wielkie problemy i poruszają się po świecie SEO jak ogłupiali, aż w końcu wpadają na Wielką górę która jest w połowie jak wysoka jak wielka góra imienia Wójka Googla... mowa tu o PiO to tutaj spotykają się wielcy i doświadczeni jak i nowi, niedoświadczeni gracze zaczynający swoją przygodę z SEO.

Chorobotwórstwo

Istnieją dziesiątki osób których wciągnęła ta gra do tego stopnia że otwierają podobne i wielkie góry zwane biznesami SEO, jednak najpierw i oni muszą się wykazać przez zdobycie chociaż 9/10 wielkie góry i wielu podświatów

--------------*********--------------

Zapraszam do komentowania i umieszczania kopi na swoich blogach i forach ;)

Myślę, że tekst jest zrozumiały, nie ukrywam że chodzi mi o link oznaczony jako biznes ;)

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do komentowania i przedrukowywania artykułu

Znalazłem w tekście kilka błędów... Może coś przeoczyłem wiec jak tak to dajcie znać ;)

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiralu, a zdobycia linkow w przjemny sposob ;)

Z 40 na 17 stronę jestem na słowie biznes wiec linki by się przydały do przyspieszenia tego co nastąpi może za kilka miesięcy :D

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper jeszcze porusze twoją wyobraźnię zobacz jak pasuje do pozycjonowania tekst piosenki De Mono :)

Refren:

A kiedy przyjdzie na ciebie czas

A przyjdzie czas na ciebie

Porwie cię wtedy wysoko tak, do góry cię uniesie

A kiedy przyjdzie na ciebie czas

A przyjdzie czas na ciebie

Porwie cię wtedy do góry tak

Wysoko cię uniesie

Nagle możesz zacząć spadać w dół

To już nie to samo

Dobry zespół jazzowy Warszawa

Świetny zespół jazzowy na bankiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności