Skocz do zawartości

Metody oszukania SWL


a.k.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowanie metod oszukania SWL ma na celu załatanie dziurek lub pokazanie ich niedoskonałości. Mam nadzieję że podzielicie się wadami jakie znaleźliście jeżeli systemy je zalepią podniosą tylko swoja moc,

Znamy obecnie takie które nadal działają:

- zaremowanie kodu systemu w komentarze html < ! - - kod systemu - ---- - >

- podłączenie domeny głównej na jeden dzień potem odłączenie, zanim system się zorientuje mija paręnaście dni

- podłączenie systemu tylko na stronie głównej, a na pod stronach już nie

- cloaking

- dodanie zbanowanej domeny do systemu

Wypsiałem te ktore działają (oczywiście nie wszyskie w każdym systemie)

Podzielcie się niedoskonałościami które wy znacie ?

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK bo systemy to zło:

Dodanie nofollow poprzez zewnętrzny system zarządzania stronami np: phpbb, IPB, vbulletin, zresztą można napisać własny skrypt który to robi.

Programista aplikacji webowych i pozycjoner w Edukey - Szkolenia komputerowe | programowanie w VBA

Polecam dobry i tani hosting w firmie masternet

logo-edukey-twojaeuropa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ale nie podam - takie informacje powinny iść do adminów systemów

zapewne zaraz usłyszę że to dla ich dobra, ale co tam

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim wypadku trzebaby upublicznic oprocz dziury takze info o systemie w ktorym takowa jest

z drugiej strony podejscie niektorych adminow zdaje sie mowic 'co ja sie bede wysilal niech userzy sami moderuja strony' i szczerze mowiac to watpie czy w ich wypadku przyniesie to jakis skutek

poza smiercia systemu w ktorym jest duzo naciagaczy

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ale nie podam - takie informacje powinny iść do adminów systemów

zapewne zaraz usłyszę że to dla ich dobra, ale co tam

A powiedz mi kto takie raporty wysyła...A nawet gdy ktoś wyśle to admini to lenie i im sie nie chce naprawiac..Jedna czy kilka osób które coś tam złamią to dla nich nic takiego gdy mają tysiące użytkowników...

Temat dobry bo przynajmniej admini sie wezmą do roboty w naprawianu luk....

Dla mnie oszukiwanie w te sposoby są nie do pomyślenia...Zakłądając ze byłbym klientem i kupił od kogoś np 200k pkt gdzie wstawiam swoje linki a dzięki temu ze kilka cwaniaków,[ nierzetelny partner ]ów zrobiło sobie takiego zaplecza że łącznie sie tego zrobiło np na 1 mln punktów to te punkty które kupiłem nie są już tyle warte (chociaż nie mam sam jak tego do końca sprawdzic )bo ich moc moich linków spada, a jeszcze w przypadku stałych SWLi to już zupełnie dramat..

A więc administratorzy SWLi do roboty..Naprawcie luki a ceny punktów w waszych systemach napewno podskoczą...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza metoda cloacking, ponoć można też dać user agenta Google i nabić pkt, ale nie próbowalem.

helid ale trzeba sie tez liczyc z tym ze jak admini trafią na taki wałek to moze poleciec nie tylko ta strona ale i całe konto. I teraz pytanie czy warto ryzykowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie czy warto ryzykowac :D

Za każdy wałek, za każde nieprzychylne słowo czy nawet: "bo tak" może polecieć strona albo konto, a skoro ludzie robią takie wałki (skupmy sie tylko na nich, a nie na nastroju admina :) ), to chyba odpowiedź jest oczywista :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności