Skocz do zawartości

wpływ niedostępności strony na pozycjonowanie


adrianc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, niestety mam swoją strone na serwerze skipa, duży błąd nie polecam nikomu. W ostatnich kilku dniach znowu były przerwy w działaniu, moja stona zniknęła z google, mam takie pytanie czy może być to wynikiem właśnie tego?, pytam ponieważ zmieniłem mniej więcej w tym samym czasie tytuł, opis strony i dodałem do wielu katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być - jeżeli do zbyt wielu - ale bardziej prawdopodobne, że usunięta z indeksu na skutek padu serwera

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już podobny wątek na forum. Poszukaj.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google nie jest az tak brutalne

Bywa brutalne dla nowych stron.

Mam to samo od maja, strona była już w 20 w Google i wtedy padł serwer z dwa razy.

Do dziś jest poza pierwszą setką na wcale nie konkurencyjne wyrażenie, dodawanie linków nic nie dawało. Potem pady serwera się powtórzyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google nie jest az tak brutalne

Bywa brutalne dla nowych stron.

Mam to samo od maja, strona była już w 20 w Google i wtedy padł serwer z dwa razy.

Do dziś jest poza pierwszą setką na wcale nie konkurencyjne wyrażenie, dodawanie linków nic nie dawało. Potem pady serwera się powtórzyły.

84783[/snapback]

podejrzewam, że tak drastyczny spadek nie jest przyczyną padu serwera chyba za duzo linków przyłozyłeś ciężko to wyczuć bo takie sytuacje zdarzają sie i stronkom które dostały też znikomą ilość linków

Edyta/ zamiana byka na wniosek Erbita :angry:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że tak drastyczny spadek nie jest przyczyną padu serwera

Podejrzewam że jestem tego samego zdania a nawet jestem tego pewien, tym niemniej to ciekawa teoria :unsure:

chyba za duzo linków przyłozyłeś ciężko to wyczuć bo takie sytuacje zdarzają sie i stronkom które dostały też znikomą ilość linków

Może za dużo przyłożyłem czyli tyle ile ma każda ze stron w czołówce czyli znikomą ilość (webwweb + kilka innych katalogów + 2-3 podpisy na forum + 2 na własnych stronach). Zbieżność czasu spadku strony i padu serwera była bardzo wyraźna, niecałe 2 tygodnie po zaistnieniu strony w Google (tylko niecałe 200tys wyników). Dodałem potem jakieś linki ale bez wyraźnego rezultatu, podejrzewając duplicate content (dane techniczne maszyn - to samo ma konkurencja) zmieniłem całkowicie treść i dalej nic. Sądzę że przyczyną są pady serwera które powtórzyły się w końcu lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z padmi serwera masz racje... tez to mialem - dlatego kupilem dedyka i mam swiety spokoj, strony ladnie sie indeksuja, odwiedzalnosc.. w znaczeniu znajdywalnosc na b. wiele fraz wzrosla do 10 tys dziennie ludzi z wyszukiwarek: www.kmd07.pl/referer.php. Nic dodac nic ujac. Google jednak czasami przyczepia sie do domeny i nie wiem dlaczego.. indeksuje ja bardzo mocno, na chwile pokaze w topX i nagle domena znika.. z tego top pojawiajac sie nisko. Doswiadczenie uczy jednak ze cierpliwosc poplaca bo po ok miesiacu wraca na swoje topX i tam pozostaje - czyzby google testowalo cierpliwosc ?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze na 7 pozycji a bylam przez jakis czas 3, i ni cholery nie moge sie przebic, ale nie ma co cierpliwosci, cierpliwosci :)

85887[/snapback]

Nie o takich spadkach tutaj piszemy, po prostu G. aktualnie tak wycenia twoją stronę (tak mi się wydaje), pewnie dostałeś bonusa od G. na dzień dobry i stąd 3 miejsce, cierpliwość nie wystarczy. Wniosek - musisz zbierać linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności