Skocz do zawartości

plakaty wyborcze :]


kava

Rekomendowane odpowiedzi

andrzej1.jpg

andrzej2.jpg

giertych.jpg

podyma.jpg

pultusk.jpg

roman1.jpg

senator_oleksy.jpg

tusk.jpg

Swoja droga, odwazylam sie wlaczyc radio, trafilam na blok wyborczy.... masakra. Wyglada na to ze programy naszych partii polega na rzucaniu blotem w poprzednia kadencje. Malo ktora partia w ogole mowi o konkretnyh planach. W spotach jezyk wybitnie kolokwialny miesza sie z gornolotnymi okresleniami, naiwna muzyczka nawiazujaca do Chopina w tle... dowiedzialam sie od pana z PSL, ze przed 5 laty "ropa byla czterokrotnie nizsza" - chodzil on do szkoly? :| I co ma piernik do wiatraka? :| Eeeech, karamba :]

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wybory kojarza z kurczakami z hipermarketu:

- wszyscy sie na nie rzucaja, stoja po 3 godziny w kolejce

- sa bardzo smaczne, upieczone... i do tego tansze niz surowe w sklepie

- skorka jest ladnie zarumieniona...

... tylko nikt nie mowi co bylo z nimi wczesniej, i dlaczego sa tak mocno przyprawione...

Ludzie i tak to kupia...

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba sam wygląd tych plakatów i bilboardów. Może to moje uprzedzenie polityczne, ale Samoobrona i LPR sprawiają wrażenie, jakby nie miały na opłacenie grafika...

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawiają wrażenie, jakby nie miały na opłacenie grafika...

Kiedyś (nie u siebie w domu) obejrzałem sobie w TV po kolei reklamy wszystkich partii. Chyba ci posłowie sami to robili. Tylko ciekawe, czy mieli legalnego Power Pointa? A jedno wyglądało dosłownie jak parodia. Lepsze niż niejedna komedia lub kabaret.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba sam wygląd tych plakatów i bilboardów. Może to moje uprzedzenie polityczne, ale Samoobrona i LPR sprawiają wrażenie, jakby nie miały na opłacenie grafika...

86157[/snapback]

A tło reklamy z Macieje Giertychem (pola rzepaku) - głowę bym dał, że widziałem takie zdjęcie na sxc.hu Czyli taka bieda, że nie stać ich na kupienie zdjęcia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności