Skocz do zawartości

problem z dodawaniem do wielu podkategorii


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi się umieścić wpis do jednej kategorii, kiedy wchodzę do innych i próbuje umieścić tam wpis to kiszka :) "umieść swój wpis tutaj" jest nieaktywny.

Piotr mozesz to sprawdzic ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant nie muszę sprawdzać, zobacz ile masz punktów na wpis (pewnie dużo albo wszystkie), potem zmniejsz ich ilość (przy wpisie masz okienko) to wrócą Ci na konto.

Następnie wejdź do innej związanej z Twoją stroną podkategorii i przycisk "umieść tutaj" napewno będzie aktywny.

Już tłumaczę co się dzieje - naciśnięcie "umieść tutaj" powoduje wpakowanie wszystkich dostępnych punktów w pierwszą podkaterorię w jakiej umieszczasz wpis. Dzięki temu ludzie którzy nie bardzo przywiązują wagę do obecności w katalogu we właściwych podkategoriach nie śmiecą mi aż tak jak wcześniej.

Dodatko mamy wreszcie rotację pierwszych miejsc i katalog może z czasem stać się "dynamiczny" jak zakładałem :)

edit:

Wiem, że kiedyś domyślnie wpis miał 1 pkt, a od jakiegoś czasu domyślnie jest to maksymalna dostępna ilość

byłeś szybszy :aniolek: i dokładnie tak jest jak napisałeś

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niespostrzegawcza jestem :hello: po prostu dawmno mnie u Ciebie nie było :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności