Skocz do zawartości

Bot spamujący fora


asusek5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ba można mieć nawet za 100zł + VAT, tylko że w nocy :P

Mnie bardziej ciekawi skuteczność takiej reklamy. Kto w dzisiejszych czasach w ogóle ogląda reklamy w tv? Przecież chyba każdy kto ma pilota (99,99%), natychmiast przełącza na inny kanał... A jak ktoś ma możliwość ustawienia podglądu, to już w ogóle nie musi oglądać reklam.

Z drugiej strony, coś w tym musi być, skoro tyle to kosztuje i są chętni tyle zapłacić...

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup xrumera nic lepszego nie znajdziesz albo napisz sam w php to jakieś kilka h klepania.

Napisanie OCR-a omijającego tokeny, robota i kilku innych rzeczy to "parę godzin klepania". Nie rozumiem czemu sam nie "naklepiesz" sobie takiego xrumera w parę godzin? Mógłbyś sprzedawać za kilkaset USD, więc to chyba dobry biznes :P

Nic tylko brać edytor, klepać, potem jak sprzedasz choć jedną kopię za $300 to i tak wychodzi $100/h więc czysty zysk ;)

Tak tu się muszę z Tobą zgodzić zazwyczaj jest znacznie wydajniejsze i poręczniejsze bo uszyte na miarę.

Zastanów się trochę czemu to taki drogi soft i czemu o nim piszą w gazetach. Na razie bez podpowiedzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję botów, które będą zakładać tematy na forach - chcę sprowadzić bardzo duży ruch na mój hosting obrazków, a co za tym idzie, żeby był popularny.

A mi przychodzi na myśl tylko jedno zdanie... "Pierd.. się w łeb..." ...

Sam zapracuj na ruch na swoim hostingu obrazków a nie chcesz iść na łatwiznę i utrudniać życie innym... Jak dla mnie wszystkie takie tematy powinny od razu iść do kosza... No chyba że tylko ja mam jeszcze jakieś hamulce związane z etyką... :|

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :aniolek: a co ja czegoś tu nie rozumiem? Ktoś pyta się o pomoc, a otrzymuje jakieś morały i teksty o etyce... wiadomo, że jeśli ktoś nie może czegoś znaleźć darmowe to się pyta, w tym wypadku ta osoba musi się chodź trochę znać jeśli pyta się o takie boty ;)

Nie chcesz to się nie dziel informacjami i zachowaj podjudzające komentarze dla siebie, jeśli chcesz wywołać konflikt obu stron :)

Kit na ludność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika.mantur, marketing szeptany jest jak najbardziej ok... A

Może i mój komentarz jest trochę ostry ale nie po to przez kilka ładnych lat rozwijam forum aby teraz ktoś z automatu mi je spamował i dokładał mi i mojej ekipie dodatkowej pracy... Wybaczcie ale tego typu "reklamie" mówię stanowczo NIE...

Jeżeli ktoś chce reklamę na forum nie ma sprawy, zawsze można takową kupić ew dostosować się do reguł panujących na danym forum i wtedy reklama możne być nawet za darmo...

PS. Jeszcze trochę i na PiO zamiast o pozycjonowaniu będzie się pisało o spamowaniu stron/forów, bo przecież to łatwiejsze i tańsze rozwiązanie... żerować na pracy innych...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności