Skocz do zawartości

Bot spamujący fora


asusek5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to moze skasujmy katalogi bo nie po to robie strone zeby ktos mial wyzej wpis z katalogu, usunmy tez swl - przeciez to samo zlo. preclom tez mowie nie. w ogole samo linkowanie jest juz nie etyczne - nie wierzysz spytaj googla - trzeba zrobic strone i czekac az osiagnie sukces.

xrummer nie istnieje od wczoraj, wiec nie ma teraz sie co podniecac ze to spamiarka, bo wiekszosc ludzi ma cos na sumieniu, nawet jakby to mialo byc stawianie bezwartosciowych katalogow ktore maja pomoc stronie glownej.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pandha, trochę inaczej podchodzimy do kwestii spamu :) Ja uważam że katalogi to trochę co innego niż forum. Fora są robione przede wszystkim dla ludzi a katalogi (?) w większości niekoniecznie...

Kwestia katalogów jest o wiele prostsza... moderacja... a wyobrażasz sobie moderowanie każdego postu na forum :)? Bo ja nie za bardzo ;)

No jasne że xrummer nie jest od wczoraj, jak ktoś chce to go kupuje i używa jego wola ale gdy czytam pierwszy post tego tematu to aż się we mnie krew gotuje...

No ale sprawa jest prosta każdy robi to co uważa za słuszne :P Ja uważam że takie tematy od razu powinny lądować w koszu bo to tak jak bym tutaj na forum zapuścił bota spamującego, komuś by się to podobało ? Wątpię...

No chyba że ktoś lubi chodzić po forach na których są spamerskie posty tylko po to aby zareklamować jakąś stronę...

No i tyle na ten temat ;]

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności