Skocz do zawartości

połączenie płatnego i naturalnego wyszukiwania


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nick powinien brzmieć - Tojan III  ;)

90196[/snapback]

Dobre, dobre. Przemianuje sie na Tojan III Wielki.

A tak serio to jestem dumny z tej pracy i intensywnie sie nia podpieram podczas aplikacji do Googla.

Optymalizacja platnego wyszukiwania moze byc na prawde interesujaca.

90202[/snapback]

ad1 byle nie ... Trojan III Wielki :rotfl:

ad2 będzie nasz człowiek w googlach :brawa:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, to nie jest dział dowcipy

A tak poważnie, jaki temat?

Jeszcze kilka lat zostało, ale mam zamiar dotrwać.

Pewnie będę pisał na temat o którym jeszcze nigdy w życiu nie słyszałem. I jeśli mieliby mnie w Google zatrudnić, to pewnie jako administrator sieci... ale energetycznej.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również z mojej strony, odrobinę spóźnione - gratulacje.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mamy w Polsce solidne streszczenie wiedzy z ClickZ po polsku.

Twoja praca jest lekturą obowiązkową dla każdego w branży SEM. Gratuluję!

Jeżeli będziesz potrzebował zaplecza do "części badawczej" to gorąco zapraszam na praktyki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wreszcie mamy w Polsce solidne streszczenie wiedzy z ClickZ po polsku.

Twoja praca jest lekturą obowiązkową dla każdego w branży SEM. Gratuluję!

Jeżeli będziesz potrzebował zaplecza do "części badawczej" to gorąco zapraszam na praktyki.  :crazy:

98122[/snapback]

Dziekuje za mile slowa

Wiedza zawarta w pracy nie jest w zadnym wypadku streszczeniem artykulow, ale musze przyznac, ze wiedza z kilku artykulow znajduje sie w pracy.

Korzystalem glownie z omowionych zjawisk.

Najwiecej korzystalem z materialow Kevina Lee, z ktorym to pracowalem na co dzien, a niektore pomysly razem rozwijalismy.

Wiekszosc badan jest autorska.

Polecam teraz ta prace z hiperlinkowym spisem treści Połączenie płatnego i naturalnego wyszukiwania w strategii marketingowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratz tojan3!

Kurde natchneliscie mnie. Moze pojde na studia i tez napisze prace o SEO/SEM :piwo:

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności