Skocz do zawartości

Oceńcie stronę i dajcie dobre rady


kamilla

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zielonego pojęcia o tworzeniu stron, ani o pozycjonowaniu. Mam problem ze swoją stroną firmową. Po wpisaniu słów kluczowych w google nie mogę się odnaleźć nawet na 20 stronie, dalej nie szukałam. Chciałabym prosić o kilka uwag, które mogłabym przekazać osobie która zarządza naszą stroną i której za to płacimy!!!

Co można zmienić aby nasza strona była bardziej widoczna (oprócz zmiany admina).

Słowa kluczowe po których chciałabym aby strona była szukana to: Symfonia, Plotery.

adres strony: www.fastcom.pl

Podstawy pozycjonowania już wydrukowałam i mu przekażę. Może wskażecie konkretne błędy lub dacie propozycje.

Od niego usłyszałam tylko że jest to bardzo trudne i nie ma się na to wpływu. Przeglądając to forum stwierdzam, że jakiś wpływ jednak można mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilla

siteadmin to nie to samo co pozycjoner, jak on ma sie tym zajac to daj linka do forum niech czyta i sie uczy.

na szybko to potrzeba linków i linków z anchorem czyli z keywordami...

Albo jak masz czas to sama sie tym zajmij czyli przeczytaj podstawy a późnije poszperaj na forum, szczególnie w dziale dla poczatkujących

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie męcz biednego Admina...

Tak jak napisał jimmi - siteadmin i pozycjoner to 2 różne osoby...

Pozycjonowanie to długa i dość trudna droga... Nauka tego to nie kwestia tygodnia czy miesiąca... Zatanów się lepiej nad przekazaniem tego (pozycjonowania) komuś kto się na tym zna.. Jeno prosze.. nie na allegro za 9,99 ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając to forum stwierdzam, że jakiś wpływ jednak można mieć.

90160[/snapback]

tak

proporcjonalny do wiedzy (doświadczenia) i zaplecza,

tak jak napisali koledzy:

najprościej - zlecić to na zewnątrz

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Od niego usłyszałam tylko że jest to bardzo trudne i nie ma się na to wpływu...

Więc... jest to trudne (ale możliwe) czy nie ma się wpływu (niemożliwe). Cosik bzdur Tobie naopowiadał.

Na stronie głownej forum w stopce zobacz ile tematów zostało na ten temat napisane, zobacz ile osób tym się zajmuje bądź chce się zająć...

My jesteśmy żywym dowodem na to, że to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilla, z twojego postu wynika, ze siteadmin ma praktycznie zero pojecia o pozycjonowaniu. Uwzgledniajac jego stosunek do tej kwestii (nie ma sie wpywu na to) zalecam outsourcing tej uslugi. Na tym forum znajdziesz wielu kompetentnych i chetnych :brawa:

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności