Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@piomoo - wszystko jest spowodowane dodaniem przez Ciebie znaku: "/" na końcu adresu;) - nie zmienia to faktu że strona została dodana. Dodawajcie adresy w takiej postaci:https://adres.pl, przeoczenie oczywiście poprawie ^^

Sylwin,

mój adres w testach był dodany bez "/" na końcu, a w raporcie pojawiają się linki zakończone /e/ (np. z wczoraj: web.zoptyki.waw.pl/e/). Przeszukałem kilka z tych katalogów i wpisów do mojej strony z testu nie ma.

no i druga rzecz z raportu: mam linki z innych dodawanych stron (mogę Ci wysłać na PW, jak chcesz), ale tutaj już po przeszukaniu znalazłem mój wpis w katalogu: ale stary (strona dodana parę miesięcy temu do tego katalogu)...

przyjrzyj się temu: sporadyczne, ale się zdarza

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu pomyłki w raportach wyskakują, sam miałem u siebie dodany adres do wpisu innej strony, jednak mam teraz raport z dodawania do 200 katalogów i jest bez zastrzeżeń, myslę że to się wszystko uspokoi. Dajmy mu pracować ważne aby dodawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy mu pracować ważne aby dodawało.

KazioR. Wszystko OK, ale na tym polegają testy oprogramowania, żeby twórca miał pojęcie zarówno o potrzebach/sugestiach testujących jak i wszelkich błędach, które się w czasie testów pojawiają. Niestety taki sam błąd w wersji komercyjnej po fazie testów może spowodować domaganie się ze strony Klientów zadośćuczynienia finansowego lub wręcz zwrotu poniesionych kosztów.

Sylwin pracuje OK i tego nikt mu nie zarzuca. Tak trzymać!

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są testy ? ja tylko dostałem jeden punkt a resztę trzeba zapłacić... widziałem cennik. Do testów wybiera się 10 osób i każdy dodaje po 10 stron po miesiącu publikuje się po zakończeniu testów ogłoszenie jest nowy program, takie ogłoszenie o niedziałającym skrypcie dawał na forach i Allegro pewien producent oprogramowania sam czekałem od stycznia do lipca aż to zadziałało. Tester to musi być dobry fachowiec. Liczę na to, że ten program jest już po testach skoro kupuje się punkty, teraz z tego co czytam rozbudowuje się program o nowe możliwości. Problemem jest kontakt, ktoś pisał skrzynka pełna napisałem maila i cisza, myślę, że należy podzielić na role dla osób piszących program i obsługę klientów zrobić oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KazioR: dla Ciebie:

Mam zaszczyt przedstawić wam nowy projekt

System w fazie rozwoju

Pracujemy nad:

- dodawaniem do OtwartyMini

- dodawaniem do qlWeb

- dodawaniem do PresellPages WP

- pingowaniem

- sprawdzaniem pozycji, site i pr google

- generatorem unikalnych treści

Wszystkie moduły są już napisane lub prawie napisane, czekają jedynie na wdrożenie.

System na razie jest w fazie testów

tak w wielkim skrócie pierwszy wpis z tego wątku.

a producent oprogramowania, o którym piszesz powyżej, ma podobno oddzielnie osoby do programowania i kontaktu i problemem - poza niedziałającym poprawnie programem - jest głównie kontakt... Wersja beta też była płatna. Zgadza się?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak późno odpisuję ale miałem dzisiaj pilny wyjazd do Wrocławia.

@SkiDivPL - w nocy była mała przerwa w działaniu serwera, już jest wszystko ok

@KazioR - system był testowany wielokrotnie. Obecne funkcje działają prawidłowo, system cały czas rozwijam i pracuję nad usprawnieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System działa i to podkreślam na tym forum i innych ;) Postuluję bez odzewu o poprawie komunikacji mailowej lub stworzeniu modułu opłat za punktu czyli płacę z automatu przelew i mam automatycznie po wpłacie dodane punkty wówczas skrzynka nie będzie zapełniona a wyjazdy nawet niespodziewane nie zaniepokoją użytkowników. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile wiarygodne jest to polecenie https://www.domena.pl inurl:/e/? Jednego dnia pokazuje 3 wyniki drugiego 9 stron(kart) wyników a trzeciego dnia 120 wyników ale tylko 4 strony?

Około 120 wyników (0,45 s)

1 2 3 4 Następna

Wyjazdy na narty z klubem Ski-group to gwarancja udanej zabawy.

Polecamy Forum narciarskie, dla ambitnych narciarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy nie można zatrzymać dodawania wpisów? Bo teraz jakbym chciał wyjechać na wakacje. Powiedzmy na rok to przez ten rok dodam takie ilości powielonej treści, że głowa mała.

Edit.

Albo powiedzmy, że dodałem już 100 wpisów z jednego opisu (z synonimami) i nie chce mi się pisać kolejnego przez następny tydzień...

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - zrobione, w edycji zadań możesz zatrzymać dodawanie ;)

@SkiDivPL - różnie z google bywa

@kazior - system płatności wprowadzę po stworzeniu wszystkich zakładanych funkcji systemu, na wszystkie wiadomości staram się odpisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności