Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwin,

moim zdaniem nie ma potrzeby pingować całego raportu: nie myślałeś, żeby pingowanie zaczynało się od ostatniego wpisu? czyli odwrotnie, niż jest to obecnie...?

W tej chwili przy kilku tys wpisów w raporcie, zanim narzędzie dojdzie do tych najświeższych wpisów...

...do przemyślenia, czy warto niepotrzebnie obciążać serwery

to przecież nieekologiczne :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pingowanie jest po aby zwabić robota Google na stronę, którą wcześniej pingowaliśmy, a to czy ją zaindeksuje to już inna sprawa.

Ja pinguję raport PingMasterem dwa razy dziennie. Po pewnym czasie pingowanie już nie daje żadnych efektów. Nie wspominając o linkowaniu, rss itp. Nie które wpisy pomimo ciągłego dopalania nie wchodzą w indeks. Dlaczego? Tego to ja nie wiem :(

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką specyfikację mają katalogi webmini tzn. jaki opis i słowa kluczowe będą najlepsze dla tego katalogu?

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, panowie mam pare pytań do was bo własnie testuje, i.. ogolnie jest super rewelacja i tak dalej! :) ale.

1. Jeżeli domena ma okolo 7 dni, to do ilu katalogow dziennie najlepiej dodawac ? jeżeli mam jakies 10 wariacji opisów dzieki synonimom

2. Jeżeli bym chciał dodawać domene na slowa kluczowe do google amerykanskiego/angielskiego pod keyword taki jak "Web Design Company", "Request a Quote", "Web Design Firm" itp cfzy pozycjo.net tez by mi pomoglo polepszyc pozycje w angielskim google? czy wywalilo by mnie na dalsza pozycje w angielskim google bo wiekszosc linków mialbym z polskich katalogow ?

Jakby ktos mogłby mi doradzic to bylo by milo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwin, zrób proszę osobne pole z opisami krótkimi do 250 znaków, bo z tego co wiem, to qlweby ucinają wszystko co jest powyżej...

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 4400 katalogów WebMini

- 690 katalogów qlWeb

- 40 katalogów Hurricane

jak czytałem dodaje po skończeniu webmini do następnych typów katalogów - a może zrób wybór katalogów i sam sobie ustawię do jakich będę dodawał albo niech to idzie rotacyjnie bo obecnie mam same webmini w raportach.

Rotacyjnie:

10 webmini

5 qlweb

1 hurricana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie - jestem załamany tym co ludzie dodają... Tytuły na 100 znaków, podstrony (jak wiadomo do webmini nie dodajemy podstron). Ludzie siedzący w temacie mają bardzo ładne opisy i tytuły... Muszę wprowadzić kilka zabezpieczeń bo dzisiaj całkiem sporo czasu spędziłem na poprawianiu. Pamiętajcie - jak tytuł ma więcej niż 35 znaków to automat przemieli całą bazę nie doda do ani jednego webmini dodatkowo uniemożliwi dodawanie kolejnych stron!

@kazior - rotowanie nie jest aż tak ważne - będzie wybór do jakich katalogów system ma dodawać

@AOZ - widocznie system w tym czasie dodawał Twoją stronę

@Robbieriviera - zajmę się tym

na razie muszę zająć się zabezpieczeniami

zrobione - jak tytuł ma więcej niż 35 znaków system robi ciach i już 35 znaków jest ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności