Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Płatności dotpay planuję wprowadzić ale na razie raczej skupiam się nad rozwojem pozycjo. System już działa całkiem sprawnie, wpisy szybko się indeksują.

Miałem pewien problem z ludźmi którzy dodają do 200 katalogów dziennie - myślę, że problem został już rozwiązany.

Darmowych punktów już nie ma - dlaczego?

Co robią ludzie z darmowymi punktami?

- piszą 1 tytuł i 1 opis i dodają po 200 wpisów dziennie (najlepsze są opisy 1 zdaniowe)

- dodają podstrony

- zamiast testować system po prostu mają te punkty i czekają na zbawienie ^^

Oczywiście nie wszyscy ale kilku seo speców się uzbierało :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie taka ilość wpisów może zwalić z nóg.

Jednak czy aby sam nie pozwoliłeś na takie praktyki - dlaczego wstawiłeś możliwość dodawania aż do 200 wpisów na dobę. Ogranicz maksymalną ilość wpisów do 40 sztuk i koniec problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie taka ilość wpisów może zwalić z nóg.

Jednak czy aby sam nie pozwoliłeś na takie praktyki - dlaczego wstawiłeś możliwość dodawania aż do 200 wpisów na dobę. Ogranicz maksymalną ilość wpisów do 40 sztuk i koniec problemów.

40 to traci sens :) ja ręcznie to klikam w 30 min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicz maksymalną ilość wpisów do 40 sztuk i koniec problemów.

Przyjacielu,

rzeczywisty problem nie jest w ilości wpisów, bo popieram tutaj anieca w 100%, że 200wpisów na dobę to w niektórych przypadkach za mało.

problem Sylwin opisał dość dokładnie:

- piszą 1 tytuł i 1 opis (najlepsze są opisy 1 zdaniowe)

- dodają podstrony

Choćbyś KazioR dodawał i 10 wpisów dziennie według powyższych "wskazań" to i tak to narzędzie na nic Ci się nie przyda...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Dlaczego z 900 na 1000 webmini w pozycjo.net w każdym adresie strony jest internet24h i sklep24h ? ;)

Także zwróciłem na to uwagę wygląda tak jak by część tych katalogów została specjalnie postawiona pod system ale moim zdaniem jeśli tak faktycznie jest to plus a nie minus ( o ile stoją oczywiście na w miarę różnych IP a tego jeszcze nie sprawdzałem )

Dobra do rzeczy :)

Obiecałem że napisze opinie więc pisze ...

Dziękuje oczywiście za punkt, ogólnie system bardzo mi się podoba wszytko jest jasne i przejrzyste bardzo przestępna cena. System działa elegancko ( bynajmniej w 1 dniu nie mam jakichś problemów ).

Ważne jest też to że nie trzeba go nigdzie instalować i tracić czasu na konfiguracje a dodanie wpisu to tyle czasu co napisanie jednego dobrego tekstu z synonimami.

Brakuje mi możliwości automatycznego pingowania wpisów np. ustawiam 30 na dzień i te 30 po dodaniu od razu samo się pinguje określoną ilość razy co określony ostęp czasu (to taka moja sugestia).

Zauważyłem także że pingowanie raportu zawsze zaczyna od początku - wiadomo że dobrze te same wpisy kilka razy spingoać w odstępach czasu ale nie w kółko ... , druga sprawa że jeśli ktoś chce pingować systematycznie musi to robić ręcznie ( no chyba że nie dopatrzyłem ) - tak więc jeśli chodzi o narzędzie do pingowania uważam je za bardzo przydatne ale jeszcze za mało funkcjonalne.

Na razie to takie pierwsze spostrzeżenia za kilka tygodni / miesięcy po dalszych testach chętnie podzielę się nowymi wrażeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie ochotę dodawać po 200 wpisów na dobę dla jednej strony to przy opinii o dobrej indeksacji tych wpisów w Google możecie się obudzić z ręką w nocniku. Z takim podejściem to nie program wspomagający pozycjonowanie a przekształcenie go w zwykłą spamiarkę. Jeśli w ten sposób budujecie swe zaplecza to życzę powodzenia w umacnianiu jego siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności