Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba Sylwin coś zmienia, bo witryna niedostepna:)

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@pozycjo.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też to mam A może to efekt pracy kolegów co sobie życzą więcej niż 200 wpisów na stronę....możliwe, że autor przychyli się do ich sugestii i dorobi jeszcze jedną pozycję w ilości wpisów n.p. 300. Będzie to wybitnie naturalny przyrost linków dla tych domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe, że macie problem...

u mnie wszystko OK

KazioR: naturalny przyrost linków i jakikolwiek automat to dwie wykluczające się rzeczy...

Cechą tego narzędzia i powodem, dlaczego z niego skorzystałem jest prędkość dodawania

jeśli chcesz porozmawiać o wyższości naturalnego przyrostu linków nad samodzielnym dodawaniem linków,

to sugerowałbym inny dział i inny temat.

A koledzy w innych działach wielokrotnie pokazali, jak niewiele wnoszą takie posty, kiedy próbuje się między wierszami kogoś napiętnować

(nie bądź, proszę, jednym z nich)

Pozostaw zatem każdemu metodę pozycjonowania jaką sobie wybrał i sam również trzymaj się swojego modelu, jeśli jest dla Ciebie optymalny.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indywidualna wycieczka w moim kierunku, hmm, to jest forum i każdy wyraża swoje opinie, ja właśnie tak to widzę i nie uważam iż link z innej strony umieszczony przez webmastera ma być lepszy niż z katalogu ( ocena wartości strony czy katalogu to jeszcze jest inna sprawa, niejednokrotnie o wiele większą moc ma link z katalogu niż ze strony ). Nic nie staram się przemycać pomiędzy wierszami bo nie bawię się na forum w słowne rozgrywki, jestem zdania, że nie wszyscy są znawcami tematu z wieloletnią praktyką i dla osób wchodzących w tą zabawę w Google informacja o wtłaczaniu jak największej ilości linków w katalogi za pomocą tego narzędzia czy też innych tworzy obraz iż to najlepszy sposób dla ich domeny, co jest opinią wręcz szkodliwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osób wchodzących w tą zabawę w Google informacja o wtłaczaniu jak największej ilości linków w katalogi tworzy obraz iż to najlepszy sposób dla ich domeny co jest wręcz szkodliwe.

i z tego właśnie powodu uważasz, że należy ograniczyć to narzędzie?

bo to, co piszesz, moim zdaniem powinno się znaleźć np. w dziale dla początkujących, a nie w dziale dotyczącym narzędzia, które każdy może użyć, jak uważa za stosowne...

jak widać z wpisu Sylwina, niektórzy używają go dobrze, pomimo dodawania dziennie kilkuset stron, ale - jak powiedziałem wcześniej - można dodawać i pięć stron, a robiąc to nieumiejętnie - nic nie osiągniesz w pozycjonowaniu, a można spamować w tysiącach, ale - jeśli umiejętnie - to wynik zamierzony osiągniesz.

wszystko zależy od tego, jak się danego narzędzia używa.

A to narzędzie jest fajne głównie ze względu na swoją szybkość. Skuteczność zależy od użytkownika.

pozdrawiam

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie 5 linków na dobę to max. Dla domen starych lub b.starych to już 6-7. Oczywiście każda na inny anchor bo ban będzie.

Nie pisz takich bzdur, wróć i sie poducz albo wypozycjonuj coś trudniejszego niż "pilarka białystok podgórze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujący@

A to narzędzie jest fajne głównie ze względu na swoją szybkość. Skuteczność zależy od użytkownika.

pozdrawiam

Co do szybkości wykonywania wpisów mamy takie samo zdanie nie można tego nie zauważyć. Co do skuteczności która Twoim zdaniem zależy od użytkownika to myślę, że mamy inne w tej sprawie poglądy - zawsze uważałem, że pozycja zależy tylko i wyłącznie od wujka Google :) Bo po 5 latach zabawy mam wiele przykładów z własnego podwórka, że to co wydaje się, że winno stać wysoko stoi i ani rusz jak osioł się nie drgnie. Zwłaszcza moje ulubione słówka jak "meble, buty, segway, herbata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zmiany:

-> Dodałem obsługę EasyDir czyli dodatkowe 650 katalogów :)

Konkurs:

Darmowy punkt na pozycjo.net dla pierwszej osoby, która powie jak nazywał się pies chłopaka z mojego avatara (jest to bohater z gry).

Piorun?

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności