Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja jak tylko zobzczyłem jak działa to narzędzie i plany rozwojowe od razu kupiłem punkty na zapas, zanim zdrożeją;)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile teraz są?

Witam.

Zdecydowanie za drogo bo wystarczy kupic od kojotka_OX i mamy max mozliwosci dodawania do wemini itp. i to nie tylko jednej strony za 10zl. Wiec albo system ma super mozliwosci i jest wart swojej ceny albo ?.

Pozdrawiam.

Sylwin ostatnie posty powalaja mnie na kolana zero konkretow.

Poprzedni NIC to - alumilut

Zmiana Nica nie z mojej winy.

Wasze Arty. na seointernet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za drogo bo wystarczy kupic od kojotka_OX i mamy max mozliwosci dodawania do wemini itp. i to nie tylko jednej strony za 10zl. Wiec albo system ma super mozliwosci i jest wart swojej ceny albo ?.

Gdyby tak było nikt nie kupowałby punktów na pozycjo, a z tego co mówi sylwek wynika, że ma się całkiem dobrze :)

Główne zalety systemu:

- System jest dostępny online - nie wymaga instalacji na własnym serwerze, a co za tym idzie? mogą korzystać nawet Ci, którzy nie wiedzą co to konto FTP

- Brak ręcznych aktualizacji, system jest aktualizowany automatycznie dla wszystkich użytkowników

- Bardzo przystępna cena (można by powiedzieć, że śmieszna)

- Duże możliwości - webmini, easydir, hurricane, qlweb

- Automatyczne pingowanie wpisów w odróżnieniu od omniadka

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem już kupić parę punktów i potestować, ale...

rewelacja.... bardzo polecam.... zdecydowanie polecam..... itp

brzmi nieco podejrzanie :)

albo to kura znosząca złote jaja, albo ktoś tu ma dużo znajomych na forum :D

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowe - tylko zauważ że pozycjo ma troszkę inne możliwości :) Myślę, że moje wypowiedzi są konkretne, informuję o nowych funkcjach systemu ^^

Tu nie chodzilo o twoje wypowiedzi tylko uczestnikow tematu.

Powoli przychodzila mi na mysl teoria spiskowa wszyscy zachwalaja a nikt nie sprawdzil i nie podjal tematu jaki pokazalem.

Mam nadzieje ze zabezpieczyles juz stronki klientow przed indexsacja przez Goo...? .

System jako taki zapowiada sie calkiem Ok, tylko musze go jeszcze faktycznie przetestowac i wtedy pewnie bede wstanie wydac jakas opinie.

Pozdrawiam.

Poprzedni NIC to - alumilut

Zmiana Nica nie z mojej winy.

Wasze Arty. na seointernet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności