Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Sylwin pisał już, że będzie ale jak na razie jest skupiony na wdrażaniu nowych rzeczy do projektu.

Myślę, że jak się chce zarabiać to klienta powinno obsługiwać się w sposób właściwy, a nie że cała operacja dodawania pkt trwa już 13h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem na raz caly watek - 18 stron :)

I zauważyłem coś ciekawego - same nowe nicki się tutaj udzielają :) zastanawiające :-) (czemu Was nie widac w innych watkach :-) )

Do meritum : zarejestrowałem sie - jakieś dane do przelewu, bo chcialbym stestować temat :-)

Czy na pakiety dostajemy fakture vat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem na raz caly watek - 18 stron :)

I zauważyłem coś ciekawego - same nowe nicki się tutaj udzielają :)

FiKaS, no chyba żartujesz... jest kilka nowych osób, ale udzielają się również w innych wątkach.

chyba jakiś jeszcze zamotany wakacyjnie jesteś :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zauważyłem coś ciekawego - same nowe nicki się tutaj udzielają smile.gif zastanawiające :-) (czemu Was nie widac w innych watkach :-) )

hmm.... A ja to pies ? :)

Edit:

Powiem, że posiadam dodawarkę Kojotka oraz Sylwina i muszę przyznać, że obie sprawują się świetnie.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem na raz caly watek - 18 stron :)

I zauważyłem coś ciekawego - same nowe nicki się tutaj udzielają :) zastanawiające :-) (czemu Was nie widac w innych watkach :-) )

Do meritum : zarejestrowałem sie - jakieś dane do przelewu, bo chcialbym stestować temat :-)

Czy na pakiety dostajemy fakture vat?

W dziale z SWL i blastami tez cale dyskusja toczą się w takim schemacie- IT I Xaan - duża ilość przydupasów z walczących obozów :) O czym to świadczę?bardzo łatwo można założyć 1-2-3-4 konta na PiO.Co do dodawarki to moim skromnym zdaniem projekt wykończy cena,z całym szacunkiem dla autora.10 punktów -50 PLN była rozsądna cena.Teraz to już wole dzieło Kojotka,są większe gwarancje ze produkt nie będzie porzucony nu i raz wykładasz kasę i dodajesz ile chcesz stron.Bo zaplecze linkować z kupionych punktów to strata kasy.To narzędzie dobre dla tych kto dodaje góra 10 stron i niema własnego dobrego serwera.

To moje subiektywne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I zauważyłem coś ciekawego - same nowe nicki się tutaj udzielają :)...

uff, a już myślałem, że tylko ja wymyślam teorie spiskowe :) ale fakt, daje się to zauważyć :) , o czym pisałem tu już wcześniej

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na Addereka znajdują się chętni to na dodawarkę Sylwina też się znajdą tym bardziej, że ma wiele ciekawych funkcji i cały czas dodawane są nowe.

Dodawarka Sylwina może cieszyć się dużym wzięciem szczególnie u osób amatorsko zajmujących się pozycjonowaniem swoich własnych stron i mających np. kłopoty z instalacją oprogramowania na serwerze itp...

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwin przede wszystkim system DOTPAY I FV!

bez tego rozwiązanie "za punkty" nie ma przyszłości, bo jak zauważył siler, targetem tego rozwiązania nie są zawodowcy SEO, którzy potrzebują potężnych ilości wpisów do dużej ilości stronek, tylko najczęściej osoby albo startujące w tym biznesie, albo właściciele jednej-kilku domen, którym nie opłaca się zakup narzędzia za kilkaset zł.

Swoją drogą Sylwin to sporo sobie życzysz za te duże paczki punktów... a dość często przytrafia się cała seria dziennie stron "błędnych" w raporcie, co nie zmienia faktu, że 1pkt=kilka tysięcy wpisów do strony głównej serwisu.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności