Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Faktura Vat? Jesu ale z was łośki, gdzieś na tym forum wyczytałem bądź wydedukowałem że gość ma ledwie dwadzieścia lat, zapewne nie ma działalności nawet założonej a co dopiero działalności z VAT-EM.. a niby skąd brak oficjalnych danych do przelewu itd.. no niech co niektórzy ruszą trochę mózgiem, to naprawdę nie boli. Tylko bez bulwersów bo nie chce nikogo obrażać, piszę do wszystkich ogólnie. Niech chłopak wytrybi czy mu się w ogóle opłaca działalność zakładać do czegoś takiego, przez pierwsze 2 lata niski zus wiec w sumie tak. Dajcie czas się chłopakowi ogarnąć a nie mu od razu z fakturami vat wyjeżdzacie heheh.

ps. Czy tylko ja tak mam.. dziś 90% katalogów z raportu pozycjo.net które już zaindeksowały się w googlu nie działa. Tak jakby ogólnie ten typ katalogów przestał działać. Może to chwilowe.

Sylwin dodaj to pingowanie katalogów "z danego dnia" tak jak Tobie pisałem w mailu bo po co ma każdy pingować za każdym razem cały raport, szkoda i naszego czasu i Twojego serwera.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd kolega przyszedł, ale zerknij w mój profil (wiek) - ja firmę prowadzę 1.5 roku i normalnie fakturuję klientów za moje usługi/produkty. Wiele osób na pio jest w podobnym wieku i też już działają na DG z fakturowaniem, więc zapytanie o fakturę jest raczej naturalne :-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, ja jestem starszy o jakieś 20 lat ;) i prowadzę kilka firm, w tym spore z o.o. i również uważam że FV jest krokiem w stronę małych firm, będąc jednocześnie niezbędną formą rozliczenia przy systemach jak ten.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne fvat oczywiście będą ;) Dodatkowo planuję zrobić wersję do instalacji na własnym serwerze (jak publiker czy adder) co jest dużo łatwiejszym zadaniem niż tworzenie dodawarki online dla wielu użytkowników i setek zadań jednocześnie ;)

System online jest ułatwieniem dla wielu ludzi którzy albo nie chcą instalować skryptów na serwerze albo mają mało stron. Muszę przyznać, że wielu użytkowników pozycjo ma niezłą frajdę mogąc coś samodzielnie zrobić w stronę pozycjonowania swoich stron. Podsumowując model dodawarki online ma rację bytu i chcąc nie chcąc może przynieść dużo większe zyski niż dodawarki skryptowe - dlaczego? ponieważ dużo ludzi nie jest pozycjonerami lub nie stać ich na wydanie 12k na pozycjonowanie strony.

Wystarczy stworzysz szybki prosty i maksymalnie skuteczny system dla osób prywatnych/firm z maksymalną ilością funkcji i minimalnym wkładem pracy w konfigurację i sukces murowany. Potem promocja np. call center gdzie koszty są naprawdę niewielkie (dużo firm pozycjonerskich się tak reklamuje) i są klienci. Pracy dużo ale chyba warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zastanawialiście się jak wyglądają prace nad pozycjo.net od kuchni. Teraz to możliwe! Sylwin postanowił przerwać milczenie i publicznie przedstawić system. Sami zobaczcie :hi: !

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, ja jestem starszy o jakieś 20 lat :hi: i prowadzę kilka firm, w tym spore z o.o. i również uważam że FV jest krokiem w stronę małych firm, będąc jednocześnie niezbędną formą rozliczenia przy systemach jak ten.

Ja jestem o następne 20 lat od "początkującego" starszy i jak by nie było to wypada 40 - od autora tego programu - i spytam - a co to ma do rzeczy? Poczekajcie jest młody gniewny, z pomysłem i co najważniejsze wychodzącym w dobrym kierunku pomysłem. Dajmy mu się nacieszyć tym co zrobił a zrobił to fajne, czy cały projekt okrzepnie, zobaczymy. Pozwólmy go sprawdzić za miesiąc lub dwa jak zapanuje nad tym co zrobił. Dla mnie pomysł jest wart wsparcia i czekam na jego dalszy rozwój. Myślę, że warto poczekać może za kilka miesięcy gdy zobaczy jaka jest ilość chętnych do zakupu punktów zdecyduje się na otwarcie działalności - moim zdaniem pomysł na sprzedaż indywidualną samego programu nie jest złym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że kupowalo się programy nie działające których poprawki trwały pół roku po sprzedaży i jedyną zaletą firmy która to sprzedała była możliwość uzyskania faktury Vat. A więc ja trzymam kciuki za autora i niech rozwija to dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...qlweb raczej szybko ucina...

ja już pisałem w tej sprawie, że powinno być jeszcze jedno pole tylko do qlwebów, gdzie można wstawić opis krótki do 250 znaków, inaczej dodawanie tam nie ma sensu, bo opis jest ucinany w połowie.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że cena to około: 150-200 zł brutto, dodatkowo będzie obsługa katalogów otwarty mini. Oczywiście obsługa wykonywania wielu zadań jednocześnie (można ustawić crona co minutę).

Profesjonalnym narzędziem dodającym do precli zajmuje się mój brat BlackSeo i myślę, że wyczerpie temat dodawarek do precli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności