Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szybkość dodawania imponująca, natomiast ad pisania opisów, brak obsługi kombinacji {{|}|{|}}

np: {{Serwis|Portal} będący|{Strona|Witryna} będąca

generalnie można powiedzieć, że to narzędzie i Kojotka powinny nosić nazwę "Webmini blast" "Webmini blaster" "WRumer - webmini xrumer":D

...80 wpisów poniżej minuty...

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojciech Łuczak - jeszcze nie jest to ustalone ale prawdopodobnie będzie zakup punktów (również możliwość zakupu pakietów) aby ludzie nie dodawali co popadnie dając nieograniczony dostęp

@it_management - bardzo ciekawa opcja na pewno będzie dodana tylko trzeba pomyśleć jak to połączyć z modelem rozliczeń

@aniec2 - w 20 minut dodaje do wszystkich tylko nie ma takiej opcji w systemie z wiadomych przyczyn

lista miniaczy - zapytaj ciotki google

nowe katalogi - zależy od moich chęci

będzie możliwość sugerowania katalogów

@Wojciech Łuczak - nie myl mnie z BlackSeo, jak widać strona nie istnieje po to aby istniała tylko funkcjonowała :D

kolejne punkty dodane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - dostałem 1 pkt. :D Zgadzam się, ze brak tego eksportu. Zadałem tylko 10 wpisów na dzień i w sumie szybko zostało zrobione. Ale przede wszystkim póki co muszę powiedzieć, że podoba mi się funkcjonalna prostota, choć z drugiej strony to tylko dodawanie do Webmini. Pytanie czy to się uda, gdy będę dodawane kolejne katalogi... I to pingowanie wpisów to całkiem użyteczna funkcja byłaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności