Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

@Sylwin, jak nie ma jak jest podstrona z wpisem: https://katalog.kuczok.net/info-67299.html ?

edit: sprawdź jeszcze proszę w swojej bazie easydiry, gdyż jeszcze nie znalazłem w raporcie żadnego działającego..

np.

4724. 25.08.2010 easydir https://www.easydir.tk

4725. /

albo taki babol:

4554. 25.08.2010 easydir https://nkatalog.pl
?

tak wygląda wycinek z raportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Avreo - dzisiaj właśnie nad tym pracowałem - z katalogami EasyDir już jest wszystko ok.

https://www.google.alfaholicy.org/2523/proj...anie-stron-www/

//raport z dodawania z EasyDir - już wygląda świetnie, oczywiście linki bezpośrednie są pingowane ;D zabieram się za dokładne linki w qlwebach

Edit:

Od dzisiaj w każdym typie katalogów w w miarę możliwości w raporcie są linki bezpośrednie (jeśli katalog nie jest moderowany) - dodatkową są PINGOWANE podczas dodawania! Dopracowałem skaner wpisów.

//Pracuję nad dodawaniem do polskich i zagranicznych phpLD (w bazie 160 katalogów) oraz nowym narzędziem WordPress komentator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do tego tematu i mam parę pytań. Mam nadzieję, że się one wcześniej nie pojawiły. Nie chcę robić DC bo jeszcze PIO straci TOP1 na słabą frazę.

1. Dodawarka najpierw dodaje do katalogów web-mini czy inaczej się to odbywa? Bo rozumiem, że nie mogę wybrać do których katalogów chcę aby mój opis został dodany?

2. Z tego co pamiętam to linki w treści nie można umieszczać ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generowany raport jest jakiś dziwny tzn. ostanie dwa wpisy ;)

209. 26.08.2010 webmini nazwa-strony[.]pl

210. 26.08.2010 webmini inna-nazwa-strony[.]pl/

A powinno być:

209. 26.08.2010 webmini nazwa-strony[.]pl/mój wpis

210. 26.08.2010 webmini inna-nazwa-strony[.]pl/mój wpis

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co pewnie ja się nie znam ale moim zdaniem to gugiel wytrybił te katalogi/ten typ katalogów badź cokolwiek w tym stylu bo z 11 stron wyników zaindeksowania zrobiło sie najpierw 8 a teraz 5 stron tak jakby gugiel na bieżąco co jakiś czas wywalał zaindeksowane linki

w takim przypadku co z tego że dodamy do ponad 5000 katalogów skoro gugiel z tego zaindeksuje 100 i z każdym dniem będzie nowych 10 czy 20 dodawał i jednocześnie 10 czy 20 wywalał..

nie wiem może ja tak tylko mam, już mi tu ktoś pisał że trzeba dać czas googlowi żeby zaindeksował na dobre ale czy taki objaw jest normalny? Tak jak pisałem wcześniej opisy mam mocno napchane synonimami a 3 dni temu totalnie zmieniłem opis i ponownie napchałem go konkretnie synonimami.

Piszcie czy macie tak samo jak ja bo już nie kumie o co kaman.. prosze o wypowiedzi osoby które używają już jakiś czas pozycjo jak to u nich wygląda

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż a umnie dzisiaj szok. Wyniki podobne jak u kolegi dodane do 2800 katalogów, google pokazuje 13000 wpisów, ale tylko 5 stron wyników czyli rzeczywiście 49 wyników!!! Czyli na dzień dzisiejszy wydajność = ok 2%.

Wyjazdy na narty z klubem Ski-group to gwarancja udanej zabawy.

Polecamy Forum narciarskie, dla ambitnych narciarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.. u mnie tez "ladnie sie indeksowaly" do czasu az sie zrobilo 11 stron wynikow zaindeksowanych.. potem zaczelo spadac dla jednej i drugiej domeny i teraz nic nie przyrasta albo przyrosna ze 3 linki i zaraz odrzuca ze 3 linki inne i wychodzi na to ze stoi w miejscu

pinguje wciaz

opisy mocno synonimizowane i zmieniam je

niech sie wypowiedza ludzie ktorzy dodali juz przynajmiej z 1000 wpisow lub wiecej jak to u nich wyglada, prosze o KONKRETY...

ile wpisow dodaliscie, ile stron wynikow macie w indeksie itd

zeby bylo jasne, nie chce tu siac fermentu, chce zeby pozycjo dobrze dzialalo bo fajny soft no ale cos jest kurcze nie tak :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identycznie. Na początku aż byłem trochę zaskoczony jak fajnie się wszystko indeksuje. Obecnie spada mi dziennie 10-15 BL

Codziennie kilka razy pinguje, przez długo czas dodawałem tylko do 10 dziennie. Obecnie mam ustawione 20. Ale zamiast przybywać linków to z dnia na dzień ubywa :/

Mam nadzieje że to tylko taki zabieg google przy solidnym indeksowaniu, że najpierw coś wypada żeby potem wpadło na dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 stron wynikow na ponad 5000 dodanych wpisow? :D

widze ze nie jedyny mam ten "problem"

czy ktos z kolegow "mocno kumatych" w te klocki wie moze dlaczego tak sie dzieje? Czy to chilowe czy moze wujek gugiel wyczail nasze polskie spamiarki ze to tak nazwe (mimo dobrej jakosci opisow - chodzi mi o ilosc wpisow - stąd ta nazwa) do katalogow?

niech ktos kto zna sie na rzeczy powie co i jak - o ile nie pytam o wrozenie z fusów..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności