Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja w ogóle nie mogę dodać zadania. ,,Internal Server Error" wyskakuje.

No u mnie pokazało jakiś tam raport z 5 stronami, lecz w żadnej komentarz nie został dodany, tym bardziej nie są to strony powiązane tematycznie z tym co chciałem....

A miałeś jakieś punkty na koncie? Bo ja mam zero i może dlatego nie mogę dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o wypowiedzi osoby które używają już jakiś czas pozycjo jak to u nich wygląda

pozdro

Zatem raport jednego z wpisów z 27sierpnia:

wysłanych wpisów 5058 na 5772 możliwych

link na dzień dzisiejszy jest na 2263 stronach

zaindeksowanych G: 253 Y: 32 B: 23

mogę za jakiś czas test powtórzyć,

żeby poddać ocenie rzeczywistą skuteczność narzędzia Sylwina,

ale - moim zdaniem - wynik jest zadowalający.

Sugeruję troszkę podlinkować wpisy i z pewnością indeksacja będzie wyglądać lepiej :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy male info

dzis strony poszly mi po dlugim przestoju mocno do gory w serpach

sprawdzam to sobie programem "free monitor for google" - gdzies znalazlem na googlu , superancki program polecam, sprawdza pozycje na tyle fraz ile chcemy tak gleboko jak chcemy dla tylu domen ile chcemy ;P

strony staly w miejscu a zaindeksowane linki google mocno wywalal , moze powodem tego bylo to ze po pierwszych 3 dniach dodawania zaczalem rezac ostro po 100-200 wpisow dziennie :) skoro max jest 200 to wiecie sami ze kusilo tyle dac.. lepiej niech sylwin zmieni na 100 lub 50 ;P

od 4 dni dalem na 10 wpisow dziennie zeby zobaczyc czy cos sie ruszy i dzisiaj poszly ladnie w gore

moze powodem tych problemow bylo dodawanie za duzej liczby wpisow dziennie? kto wie, mam na dzieje ze tak, a nie to ze gugiel zaczal trybic mini katalogi badz stricte dodawarke pozycjo ;)

reasumujac, nie polecam dodawac 100 czy 200 wpisow dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis strony poszly mi po dlugim przestoju mocno do gory w serpach

reasumujac, nie polecam dodawac 100 czy 200 wpisow dziennie

:) pytanie:

czy korzystasz wyłącznie z pozycjo.net przy pozyskiwaniu linków?

ile z tych 10linków dziennie Ci się indeksuje, że "nie polecasz dodawać 100 czy 200 wpisów"?: troszkę przedwczesna ocena i za daleko idące wnioski ;), ale oczywiście możesz mieć swoje zdanie.

powiem tylko, że G ma takie drobne projekty jak narzędzie Sylwina w plecach i nie śledzi linków użytkowników... uwierz mi

a moc katalogów jest różna: czasami jeden link może mieć większą moc niż wszystkie 5k, które dodasz automatem...

superancki program polecam, sprawdza pozycje na tyle fraz ile chcemy tak gleboko jak chcemy dla tylu domen ile chcemy

znajdziesz na tym forum wiele skutecznych narzędzi, które są mniej zagrożone zbanowaniem przez G Twojego IP (chyba, że korzystasz z PROXY) i które robią historię samoczynnie bez Twojego udziału (np. na urlopie) - niektóre również darmowe ;), ale najważniejsze, że Tobie odpowiada

zbyt często nie ma sensu przeprowadzać testów indeksacji, ale tak dla "statystyki":

wysłano 5236/5772

URL z linkiem 2508 (+)

index G: 237 (-) Y: 32 (0) B: 22 (-)

następny test w przyszłym tygodniu

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujący@ Nie trzeba było czekać nawet zbyt długo aby moje uwagi o ilości możliwości ustawień wpisów jednej domeny do webmini może być kłopotliwe ukazały się właśnie w poprzedzającym poście kolegi fitnessman@. Ocena tego co go spotkało oraz konkluzja w której ostrzega innych aby zaprzestać takiej zabawy bo może się to skończyć nie najlepiej dla domeny jest całkowicie właściwa.

Co do siły linków to w ABC pozycjonowania piszą o tym od dawna.

Nie o zbanowanie jego IP biega a o jego domenę ktora stara sie pozycjonowac w tym programie stosując masówkę....

Dalej podtrzymuję moją wcześniejszą uwagę o ograniczeniu przez autora programu ilości wpisow na dobę na jedną domeną.

Test indeksacji jest w programiku i pokazuje co jest zapisane na gugielku. To, że jeśli za często będzie sprawdzał w Monitor Google pozycje grozi mu blokają IP ale nie jest to tragiczne za kilka godzin gugiel odpuszcza a przy ręcznym sprawdzaniu dają token i finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi KazioRze, czytaj ze zrozumieniem, proszę (czego dotyczy mój komentarz banowania IP na przykład)

a w kwestii ograniczeń, to proponuję zakazać produkcji noży kuchennych, bo można się skaleczyć...

...jeśli wiesz, co mam na myśli

powtarzam i powtarzać będę: nie jest ważna ilość, tylko jakość, a w przypadku dodawania do katalogów ,a takowymi są webmini, to i przy 500 dziennie nie ma strachu przed banem od wujka G. I dodatkowo powtórzę: jesli chcesz dodawać 10 dziennie, to jest taka opcja w pozycjo.net i możesz, jeśli uważasz to za słuszne posunięcie.

Natomiast w narzędziu Sylwina doceniam przede wszystkim szybkość i jest ono świetnym wspomożeniem przy stosowaniu jeszcze innych narzędzi.

jak zwykle pozdrawiam Cię bardzo serdecznie znad cudownego polskiego morza

:)

Test indeksacji jest w programiku i pokazuje co jest zapisane na gugielku.

Zobacz również dokładnie, co sprawdza konkretnie ten test

ile na przykład qlwebów Ci znajdzie? a może jakiegoś hurricana albo easydira?

To, że jeśli za często będzie sprawdzał w Monitor Google pozycje grozi mu blokają IP ale nie jest to tragiczne za kilka godzin gugiel odpuszcza a przy ręcznym sprawdzaniu dają token i finito.

dokładnie...

...porówna z tym co pisze kolega:

superancki program polecam, sprawdza pozycje na tyle fraz ile chcemy tak gleboko jak chcemy dla tylu domen ile chcemy
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiem ze gugiel daje przy zbyt duzej ilosci zapytan nieraz chwilowego bana badz token do wpisania, zbyt doslownie wziales moje slowa , wiadomo ze nie rezam free google monitorem stu domen na 100 serpow.

Aktualnie sprawdzam sobie 3 domeny na okolo 20 serpow kazda, raz dziennie, glebokosc 100 pierwszych wynikow a ostatnio 50 pierwszych wynikow bo dzieki pozycjo mi strony ladnie do gory poszly i poki co jest okej.

Co do linkow, tak aktualnie zdobywam w sumie tylko dzieki pozycjo, wczesniej katalogowalem dosc mocno ale w dlugim okresie czasu do seokatalogow. Nie jestem pozycjonerem, pozycjonuje tylko moje 2 strony i poki co pozycjo daje rade ladnie. Niedlugo wezme sie za dodawarke precli u black seo ale juz bez szalenstw, max 10-20 dziennie. Mysle ze jak na moje strony pozycjo + precle da rade i styknie na jakies pol roku dzialania.

Co do opinii na temat ilosci linkow, masz prawo do wlasnego zdania oczywiscie, kazdy ropbi jak uwaza, chce jednak podkreslic ze ja nic tutaj nie wymyslalem tylko napisalem to co odczulem empirycznie, przez kilka dni rezalem na pozycjo po 200 katalogow dziennie na obydwie domeny i po jakis 6 dniach zauwazylem ze gugiel mi na maxa wywala zaindeksowane linki katalogow z moimi wpisami.

Ile mi dziennie indeksowal? Szlo to calkiem dobrze, z tego co zauwazylem dziennie indeksowal nawet po 20 linkow do moich katalogow, na poczatku sie cieszylem ze "tylko" po tyle indeksuje bo sie naczytalem o tych banach i filtrach ale zlewalem oczywiscie na to heh. No ale jak nagle zaczelo mi sie z chyba 12 stron zaindeksowanych robic zero przyrostu i spadac na 10 , 8 i 6 , serpy zaczely spadac na ryj albo staly w miejscu, to zatrybilem ze chyba cos jest nie tak i zmienilem na dodawanie 10 wpisow dziennie, po 3 dniach znowu ruszyly serpy ladnie do przodu i linki powoooooli wzrataja.

Moze mialem mylne odczucia i byl to CHWILOWY jak to nazywacie "google dance" ale raczej nie chce sie drugi raz przekonywac jaka jest prawda...

Niech kazdy robi jak uwaza, ja jednak wybieram juz opcje, powoli (10-20) dziennie ale do przodu :)

Jak ktos uwaza inaczej, spoko kazdy ma swoje zdanie :)

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(początkujący @ 28.08.10 - 16:54)

Zobacz również dokładnie, co sprawdza konkretnie ten test

ile na przykład qlwebów Ci znajdzie? a może jakiegoś hurricana albo easydira?

Ja zawsze staram się napisać to co sam sprawdzę, nie piszę o swoim odczuciu ani nie opisuję zasłyszanych plotek.

Strona została dodana do - 89/5772 w kilka dni, o tym teście czyli sprawdzeniu z pomocą linka "W google" w Pozycjo z działu rapotów piszę - www.xxxxxxslub.pl inurl:/e/ i wynik w Google zindeksowanych wpisów 31 wpisów. Żałuję, że program nie ma możliwości wyboru katalogów więc muszę zrobić 4400 webmini a zapewne wtedy zobaczą jak mają się inne katalogi z bazy.

Pozdrawiam Cię serdecznie z Grodu Kraka i jak zapewne wiesz jest tu małopolska i stosujemy tu zasadę jedz małą łyżką a pojesz sobie spokojnie i dłużej będziesz syty. Chochla jest super ale nie przy pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności