Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem zatem gościem w Twoim mieście cały zeszły tydzień ;) bardzo miły zresztą.

ja lubię spijać z wierzchu :) (śmietankę przy top pozycjach)

zapis inurl:/e/ raczej odnosi się do webmini... dlatego zapytanie do gugla www.xxxxxxslub.pl inurl:/e/ będzie wyszukiwało wyłącznie wpisy webmini, dlatego w przypadku pozostałych katalogów niestety nie będzie przydatne :)

ale po znajomości zawsze mogę Ci sprawdzić indeksację Twojego raportu ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wybacz ale uwaga czego dotyczy ten zapis do gugla jest mi znana od paru lat. Aby zobaczyć skąd do Ciebie idą linki daj to samo bez /e/ czyli inurl: - i jeszcze coś.

jedna uwaga po wyświetleniu nie przeglądaj za dużo podstron w guglu bo cię zablokują uznając cię za robota. Ale to tak na marginesie tej sprawy.

Kraków to moje rodzinne miasto jednak z uwagi iż odrobiłem lekcję zawodowego stażu do końca więc od kilku lat od wiosny do jesieni przebywam na swoim ranczo 25 km od Krakowa (ostanią zimę spędziłem tutaj całą ale poszło 6 kubików drzewa i uznałem, że to ostatnia zima bo w Krakowie stoi cieplutkie puste mieszkanie...), tam koję skołatane nerwy bawiąc się w pozycjonowanie. Mój sewis w stopce jest link, to nie tylko zwierzęta w nim zawarłem wiele innych dziedzin od pozycjonowania po organizację działki pod wypoczynek.

Raport zawiera tylko to co podaję bo to pierwsze dodanie tej strony do webmini celem sprawdzenia tego programu chociaż strona ma dokładnie zapisanych w google - Około 15,400 wyników (0,22 s) linków BL.

Cieszę się, że masz podobne zdanie do paro milionowej rzeszy turystów odwiedzających to miasto. Ja mam z domu 3 km do Rynku Głównego i powiem szczerze już kilka lat tam nie byłem boję się aby mnie nie zadeptali. Może w zimie wybiorę się ze swym owczarkiem na spacer.

Może zamiast raportu jakbyś miał kilka stronek z PR - 5 lub 6 mam do podwieszenia kilka linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Na pierwszy plan teraz schodzi rozbudowa bazy katalogów. System obsługuje dużo rodzajów jednak baza może być większa :P Jeśli chodzi o nowe funkcjonalności - wprowadzę kilka pól wyboru - jeszcze pomyśle nad tym co to będzie.

dodatkowo

WpKomentator

- Wyszukuje tematyczne blogi WordPress w google

- Omija bany na wyszukiwanie w google

- Dodaje komentarze (bezpośrednie linki)

- Można dodawać komentarze bez ograniczeń

Wersja serwerowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja bazy webmini: dodatkowe 300 katalogów webmini prosto z google - czyli zaindeksowanych :-) Jeśli dodaliście już strony do wszystkich katalogów - spokojnie - do nowych katalogów pozycjo oczywiście doda te strony. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwin,

śpij czasami, Chłopaku... :)

bo się nam wykończysz

:placze:

a szkoda by było

czy komentator wyszukuje sam bazę WP?

czy to są polskie WP?

czy to wyłącznie komentowanie WP? (czy komentarze do innych blogów również przewidujesz?) - WP w 99% to nofollow w komentarzach...

kiedy będzie dostępna wersja serwerowa, bo nadal na www trwają prace?

(no i ciągle czekamy na wersję serwerową pozycjo.net: ja jestem chętny na kupno)

no i dzisiaj !!! pijemy, żeby Ci się wiodło, Chłopaku, bo dobrą robotę wykonujesz :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności