Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@kuba1492 - tam gdzie jest moderowany to nie ma linka bezpośredniego (ale zauważ, że w raporcie masz też linki bezpośrednie do qlwebów - jeśli nie jest moderowany).

@xavi - jak chcesz sprawdzić tylko webmini to google.pl -> intext:domena.pl & inurl:/e/

Kolejne 50 webmini w bazie. Od dzisiaj robot będzie pracował cały czas w poszukiwaniu nowych webmini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpocząłem testy, wszystko super :)

Tak przy okazji zapytam, mam (chyba) dość unikalny opis (prawie każdy wyraz ma synonimy) domena ma już ponad 4 lata, PR 4. Top 3 na cztery frazy jakie mnie interesują. Teraz kataloguje na frazę przy której mam TOP 3 i nie wiem na ile dziennie katalogów mogę ustawić? Ile jest bezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpocząłem testy, wszystko super :)

Tak przy okazji zapytam, mam (chyba) dość unikalny opis (prawie każdy wyraz ma synonimy) domena ma już ponad 4 lata, PR 4. Top 3 na cztery frazy jakie mnie interesują. Teraz kataloguje na frazę przy której mam TOP 3 i nie wiem na ile dziennie katalogów mogę ustawić? Ile jest bezpieczne?

śmiało daj 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności