Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolejne statystyki dodawania pozycjo.net:

wysłano 5511/6101

URL z linkiem 2927 (+)

indeksacja G: 167 (-) Y: 116 (+) B: 46 (+)

nasuwają się pierwsze wnioski:

wpisy na początku świetnie indeksowały się w google, po czym strona po stronie wypadają z indeksu...

w Yahoo i Bingu indeksuje się wolniej, ale coraz więcej ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Google już się zainterosowało ??? Twoje statystyki odpowiadają również moim wynikom, szkoda bo zapowiadało się nieźle. Może za jakiś czas sytuacja się unormuje. Bądźmy dobrej myśli. Na chwilę obecną zatrzymałem dodawanie poczekam co będzie za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może to wina zbyt mało urozmaiconych wyników mieszania wpisu?

no i część katalogów jest przecież zbanowana...

nie jest zbyt mało urozmaicona

a skoro mówisz o zbanowaniu (takie fachowe słówko) to pewnie wyjaśnisz również zjawisko, że wpisy były zaindeksowane w G zaraz po dodaniu, a teraz ich nie ma...?

popatrz wstecz, jak podawałem wcześniejsze statystyki: dodania rosną, a indeksacja regularnie spada.

dla ułatwienia dodam, że sprawdzam indeksację skrapeboxem, a zatem to pewne i sprawdzone wyniki.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ta lista jest weryfikowana na bieżąco pod tym kątem, ale mam nadzieję że tak ;)

@początkujący - a na ile dziennie katalogów ustawiłeś?

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę się wypowiedzieć, bo dopiero punkt nabyłem, ale w tym wątku przewijały się sugestie, że mniejsza dzienna ilość może skutkować procentowo większą indeksacją.

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze ustawilem na 200 i dlatego mi wywala z indeksu mimo poczatkowego super indeksowania

od tygodnia mam ustawione obydwie strony na 10 wpisow dziennie i mimo wszystko indeksacja stoi w miejscu...

czasami zwiekszy sie ilosc stron wynikow w googlu o jedna ale zaraz wywala wpisy i znowu jest to samo.

Od razu zaznaczam ze opis mam bardzo mocno upchany synonimami, zmienilem go totalnie po 1000 wpisow dodanych czyli z nowym nadal synonimowym opisem poszlo niecale 100 wpisow a mimo wszystko stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie swoje małe spostrzeżenia:

- może po dodaniu strony przydałby się link do "aktywacji" strony (można by było przygotować sobie kilka stron z opisami, a dopiero w wybranym czasie aktywować dodawanie do katalogów) ?

- funkcja podglądu mogłaby być dostępna z poziomu edytora, a nie po zapisaniu

- może raporty wygodniej byłoby dzielić np.: na dzienne lub tygodniowe albo np co 500 wpisów - byłoby to chyba wygodniejsze przy pingowaniu wpisów?

- w widoku stron jest link pod logiem google do sprawdzania pozycji, link wygląda tak: https://pozycjo.net/sprawdzanie_pozycji.php....jakiś-adres.pl, domyślam się, że miał on z automatu wpisywać adres strony? Jednak (przynajmniej u mnie) oba pola w sprawdzaniu pozycji są puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z dodawaniem wpisów. Edytowałem opis -> Zapisałem -> Wygenerowałem raport -> Patrzę i widzę, że program dodaje poprzedni opis a czasami nowy.

Odpowie mi ktoś dlaczego tak się dzieje? Wstrzymałem dodawanie dopóki nie rozwikłam tej zagadki :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności