Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak to jest z indeksacją, bo dodaje dla testu 5 stron

1 pinguje

2 linkuje swl linki

3 pozostowiłem samej sobie (nic nie robię) i Pytanie dotyczy jej

4 xrumerem

5 BIE

ile tak na oko powinno się zaindeksować waszym zdaniem stron po katalogowaniu 1000 wpisów *po 200 na dzień jest na tej stronie ;p i póki co ZERO

EDIT chodzi mi o katalogi *pozostawione samym sobie po 1000 wpisów ile powinno być widać bo u mnie 0 ;]

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ostatnio praktycznie wszyscy maja ZERO indeksacji, kogo nie pytam to nikomu sie nic nie indeksuje :)

dobrze choc ze to tak malo kosztowalo to kasy nie szkoda heh

cos sie spier....lilo z tymi webminiaczami, chyba gugiel to wytrybil bo w ogole tego juz nie indeksuje, zeby choc indeksowal slabo ale indeksacja jest zeeroowaaa

mowie oczywiscie o indeksacji samoistnej bo jak jest gdy to dopalamy to nie wiem

Sylwinie daj wybor do jakich katalogow chcemy dodawac to choc do tej mniejszej liczby innych ktore oferujesz sobie czlowiek pododaje, moze wtedy cos wejdzie do indeksu, bo jak mam przebrnac przez te badziewne webminiacze zeby dojsc do reszty to szkoda czasu na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przefiltrowałem sobie listę katalogów i widać kilka rzeczy. Z 5k katalogów ponad 1.5k nie działało (brak możliwości dodania strony). 3k katalogów posiada standardowe pytanie które brzmi: "Odpowiedz na pytanie: 1+3+5". Aktualnie automat sprawdzi site, pr, cache, yahoolinkdomain i zobaczymy ile z tego będzie faktycznie coś warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności