Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

no bez kitu ;] te mini to chyba tylko aby było ich dużo do dodawania SYLVIN popraw staty (lepiej daj 1 webmini z tego IP bo to tylko strata czasu na dodawanie)

niestety ale tutaj jeydnie BIE sie sprawdza najlepiej (jak wszystkie doda dowiem się ile się zaindeksowało tym i innymi narzędziami)

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ludziki,

ja jestem w sumie świeży w temacie bo zajmuję się tym tylko pół roku. Jednakże nawet tak małe doświadczenie w temacie pozwala mi zorientować się, że ta dodawarka to strata czasu i kasy. A autor jeszcze ostatnio podniósł cenę o 50%. To chyba żarty. Kataloguję po 20 wpisów dziennie od ok 2 tygodni. I nawet jeden z nich nie został zaindeksowany w Google. Dodam, że pinguję jak zalecał autor skryptu. Posprawdzałem katalogi i to jest śmietnik. 99% z nich ma zero BL, One chyba zostały postawione przez autora tylko na potrzeby tego projektu i to jakiś miesiąc temu. Duża część z nich jest wogóle nie zaindeksowana w Google co jest chyba żartem ze strony autora, i to przykrym. Oczywiście przykrym dla jeleni takich jak ja między innymi. Ustawiłem teraz katalogowanie po 200 wpisów dziennie i za kilkanaście dni wyczerpię limit bazy tego pseudo-narzędzia i zobaczymy jaka będzie indeksacja. Uważam, że takich naciągaczy jak autorzyna tego skryptu powinno się przedstawiać w TV, żeby nikt już się nie dał nabrać. Autor chyba nie sądzi,, że będę wykorzystywał punky z SWL na dopalanie wpisów takiej jakości w katalogach, które nie są zaindeksowane w Google.

UFF To już koniec, ale nie mogłem sobie odmówić napisania tego postu w celu ostrzeżenia przyszłych podobnie naiwnych do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu trzeba czekać na przyznanie punkty???

Wczoraj zleciłem przelew - dziś rano został zrealizowany - rano około godz. 7 wysłałem mailem potwierdzenie wykonania przelewu z mBanku i do teraz - godz. 14.55 nie przyznano mi punktu :/

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By the way jak sprawdzacie, że strona ma bana lub filtr???
Jeżeli nie wiesz tego, to możesz nakreslić na jakiej zasadzie oceniasz skuteczność (jej brak) tego narzędzia?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności