Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

zakrecony, nie popisuj się. Co do komendy site: to jeśli strona nie pojawia sięto po prostu może być świeża i nie zaindeksowała się jescze. Wcale to nie świadczy o jej zbanowaniu. A po co takie katalogi? Wydaje mi się, że autorzyna idzie na ilość, a nie jakość i wrzuca do pozycjoneta wszystkie katalogi nie czekając na ich indeksację. Zawsze ładniej to wygląda w opisie. 18000 katalogów!!! Ostatnio dodałem 12000 nowych katalogów!!! itd. Taka jest moja opinia. I odpuszczam sobie to coś co autor nazwał narzędziem do pozycjonowania. Przepraszam, nie autor tylko AUTORZYNA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powoli filtruję swoją listę to z 5k na starcie mam 256 z 1000 katalogów z site większym niż 0. Pewnie do wieczora powinno przeskanować resztę katalogów.

@mayeros

Później przefiltruje jeszcze bazę pod kątem wieku domeny i będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayerosa ja się nie popisuję, zadałem Ci proste pytanie, na które nie potrafiłeś udzielić odpowiedzi. Jeżeli kogoś próbujesz oczernić/zdyskredytować, a to w tej chwili robisz (nie wnikam czy słusznie, byc może tak, byc może nie, mam to gdzieś) wypada być bardziej wiarygodnym, a nie zachowywać sie jak dziecko z piaskownicy...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zachowuję się jak dziecko z piaskownicy kolego. A to czy potrafię ocenić czy strona jest zbanowana czy nie i czy ma filtr, czy nie to nie jest wyznacznikiem tego czy mogę ocenić jakieś narzędzie. Nie spełnia ono swoich podstawowych funkcji i tyle! Sorki w ogóle ludzie, że się tyle naprodukowałem. Róbcie jak chcecie i dajcie się naciągać takim cwaniaczkom jak autorzyna tego skryptu. Spadam bo odchodzi mi ochota na pisanie postów jak widzę wpisy osób takich jak zakręcony.

Nara

MaxPan, a co jeśli site:www.domena ma odpowiedź 0 i BL = ??? Albo wyleciała z indeksu i nigdy nie miała BL bo autor katalogu nie linkował do niego, albo druga opcja = jest świeża (nie jest w indeksie Google) i jeszcze nie ma BL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeros,Spokojnie co ty tak wciekasz się.To nie jest narzędzie dla pozycjonowania,dużo tych puntów kupiłeś?

Ja kupiłem 10 na początku po 5 pln,przeleciałem już prawie cala bazą.Niema co oczekiwać przyrostu 5k BL ;).

Bardzo prawdopodobnie większość miniaczy postawiona przez autora:),mi i sprawdzać nie che się jakie site maja,ale założę się,sporo ma bany,filtry i bark jakiego kol wiek linkowania.Nu może po 100 e-weba dali przez tydzień :)Link to link,coś tam zawsze będzie w indeksie,a ty co chciałeś mieć 6000 zindeksowanych wpisów?

Kup Publikera i prasuj bazę.

Dalej podtrzymuje swoją tezę jak SITE-0 a są linki to na 99% ban

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam heh ;)

tylko chciałem go przetestować, myślałem, że baza była fitrowana a tutaj zrobione tylko tak by zachęcić...

;) hehe jak by 6k się zaindeksowało to byłbym zadowolony, ale nawet po BIE nie mam szans na to

dlatego póki co uważam, że publiker sprawdzi się jedynie najlepiej z katalogowaniem niż to narzędzie

zobaczę jeszcze jak espress (czy też postawione są jego site i jak to będzie wyglądać)

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Max Pan ale mnie zapienił ten koleżka sugerując że chcę kogoś zdyskredytować. Co do urządzenia to chciałem żeby przynajmnie jpolowa się zaindeksowała ale może to błędne podejście. A skoro punkty byly po 5PLN i wtedy siędużo indeksowało ta jak to czy autor nie jest wariatem podnosząc cenę do 10PLN a teraz do 15PLN skoro sie nic nie indeksuje??? Chyba rzeczywiście zastanowię się nad Publikerem. Teraz korzystam z SEO Bohatera i muszę powiedzieć, że zaskakuje mnie to urządzenie no i jakość serwisu (oczywiście pozytywnie) A jak wrażenia odnośnie Publikera??? Warto? Bo ten już kosztuje więcej niestety :-(

Co do punktów to kupiłem jeden i nie o kaskę tu chodzi ale o naciąganie ludzi. Takich gości jak autorzyna trzeba tępić wg mnie :-)

A co to jest BIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ;) dokładnie na spokojnie

publiker jest jak najlepszy, myślałem że to urządzenie działa podobnie po pierwszych opiniach no ale jak widać póki co lipa (pożyjemy zobaczymy) testuje na 5 stronach bez ping i z innymi dopalaczami (ciekawe jak to wyjdzie)

p.s. tutaj masz dobrze narzędzia

https://www.seolight.pl/

https://www.publiker.pl/

https://www.scrapebox.com/

https://pl.exdomain.eu/

Lfe

Xrumer

Senuke

Backlink Index Express czyli BIE ;p

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem dokładnie 1 katalog webmini https://naszestrony.one.pl ;) Google coś kombinuje z tymi webminiaczami z tego co widać niestety. Postaram się dodać jeszcze katalogi otwart mini do spisu.

@mayeros - przykro mi, że tak o mnie myślisz. Napisanie pozycjo.net kosztowało mnie poro czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ok 3k to katalogi Xanna

no jeśli byś dodał, to mam nadzieję (że te pkt, które są wykupione dodane zostaną do i tych modeli)

p.s.

możesz np. filtrować takie katalogi (które sa zaindeksowane w google)? bo po co dodawać, jak go nie ma?

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności