Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego, że zostanie dodany nowy katalog jak będzie można dopiero dodawać do niego jak się przeleci wszystkie webmini. A jest ich sporo = sporo opisów = strata czasu.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Założenie jako dodawarka było niezłe, szybkość dodawania wpisów, ustawianie tekstów ich mieszanie było i jest dobre. Na katalogach kolega się przejechał, pisałem na początku tego tematu - dając możliwość masowego dodawania dla jednej domeny zamęczy katalogi, nawet chyba porównałem to do okresu z przed paru lat jak zajechano qlweby. Nawet znaleźli się tacy co krytykowali moje wypowiedzi i rządali więcej na dobę wpisów. Obecnie myślę, że należy dokładnie sprawdzić te webmini co nie żyje skasować, zrobić możliwość wyboru dla użytkownika do jakich katalogów życzy sobie dodawać. Nie załamywać się tylko pracować nad opcją dodawania do następnych typów katalogów. Co do ceny nie wypowiadam się, jeżeli ktoś uważa iż jest za drogo to nie kupuje - cenę ureguluje ręka wolnego rynku. Nie będzie chętnych to i cena opadnie. No i drobna uwaga nie jest przyjemnie czytać wzajemnych wycieczek pomiędzy użytkownikami myślałem, że będzie tu pisać się swoje uwagi o programie.

Proszę jeszcze pamiętać, że są webmini które się moderuje i masówkę spuszczam w kanał.

site:www.kazior.cba.pl

Szukanie zaawansowaneOkoło 353 wyników (0,20 s)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwin,

przepraszam ale przykre to jest to co Ty robisz a nie to co ja napisałem. Jak produkt jest w fazie testów lub jest niedopracowany to się go udostępnia za darmo do testów i poprawia, a nie podnosi stale cenę kiedy jego skuteczność spada. To wg mnie jest uczciwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość napisana z komputera BlackSEO przez Sylwina...

@mayeros - jak widzisz z dnia na dzień wszystko się zmienia, Twoje strony są dodawane prawda? Jeśli jakaś funkcja nie działa napisz na maila na pewno rozwiążemy Twój problem. Możesz zakupić Publikera ale zobacz na ich bazę webmini - czy sądzisz że jest inna?

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie powinno polegać tylko na dodawaniu? A jeśli wpisy się indeksowały, a teraz się nie indeksują to chyba cenę należałoby zmniejszyć zamiast zwiększać? Przecież nie dodaliście w tym czasie żadnej nowej funkcji. Mam chyba rację? Co do publikera to nie korzystałem z tego narzędzia jeszcze ale na wstępie już zauważyłem, że oni mają opcję testowania za free przez 21 dni i jeśli kiedyś się zdecyduję i to tylko dlatego, że można ten program przetestować. Jeśli przez ten okres testowy uznam, że to kibel to dam sobie spokój. Taką samą opcję ma np: SEO Bohater (wersja demo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz testować przez 21 dni ale nie zapomnij że trzeba zapłacić za program... Dodałem nowe katalogi jeśli chcesz wiedzieć co zmieniłem.

Niedługo będzie dostępna opcja "Dodawaj tylko do zaindeksowanych katalogów"

Ceny - jak Chińczycy zrobią dodawarki do katalogów będzie można kupić w sklepie wszystko po 5 zł ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stronę już ponad rok w sieci, lekko podlinkowana, pr=2. Katalogować będę na kilka słów kluczowych. Do ilu katalogów dziennie na początek w obecnym stanie tego serwisu mogę zlecić katalogowanie, żeby nie przesadzić???

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz testować przez 21 dni ale nie zapomnij że trzeba zapłacić za program... Dodałem nowe katalogi jeśli chcesz wiedzieć co zmieniłem.

Niedługo będzie dostępna opcja "Dodawaj tylko do zaindeksowanych katalogów"

Ceny - jak Chińczycy zrobią dodawarki do katalogów będzie można kupić w sklepie wszystko po 5 zł ^^

Mam nadzieję, że czytasz również to co piszą inni użytkownicy - czekam na odpowiedź, czy jesteś wstanie zrobić w pozycjo.net opcję aby użytkownik sam zaznaczył do jakich katalogów ma wpisy dodawać. To rozwiąże problem pustej dla mnie dyskusji o testy oraz ceny. Napisałem, że jeśli program nie spełni oczekiwań użytkowników wyłoży się sam. Jednak w obecnej sytuacji gdzie kolejność dodawania wpisów jest wymuszona przez ciebie na użytkownikach i mamy dodawać do nie indeksowanych kilku tysięcy webmini jest tragiczną pomyłką. Mogę dodać 40 wpisów na dobę dla projektu pomijająć > 4700 katalogów WebMini a ustawię dodawanie do:

> 690 katalogów qlWeb

>650 katalogów EasyDir

> 40 katalogów Hurricane

Taka opcja występuje w Publikerze i ja tam z webmini nie korzystam. Proszę, przemyśl to sobie bo coraz więcej negatywnych wpisów zacznie zniechęcać do zakupu punktów. Bazę webmini należy pilnie przefiltrować i jeśli jeszcze coś żyje to udostępnić a pozostałe odstawić w bok może za jakiś czas powrócą i one do łask gugielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sylwin daj mozliwosc wyboru katalogow, tez o tym pisalem

co do webmini.. w temacie kojotka widze ze po najswiezszym przefiltrowaniu zostalo mu cos ponad 2kola webminiaczy zaindeksowanych wiec moze tobie tewz cos zostanie, osobna sprawa jest czy one sie beda indeksowac w ogole no ale cos powinno zostac ale opcje wyboru daj, przeciez to dla Ciebie zaden wielki problem a dla nas duze ulatwienie i oszczednosc czasu

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie jestem na wyjeździe - od poniedziałku wprowadzam pewne zmiany w pozycjo :)

Jeszcze raz - nie stawiałem katalogów webmini na potrzeby pozycjo. Mój jedynu webmini: https://www.google.pl/search?q=site%3Anasze...lient=firefox-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności