Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne statystyki dodawania pozycjo.net:

wysłano 5511/6101

URL z linkiem 2927 (+)

indeksacja G: 167 (-) Y: 116 (+) B: 46 (+)

nasuwają się pierwsze wnioski:

wpisy na początku świetnie indeksowały się w google, po czym strona po stronie wypadają z indeksu...

w Yahoo i Bingu indeksuje się wolniej, ale coraz więcej :)

troszkę danych z dzisiaj:

5522/6115 (to ciekawe, że przyrost mamy 11szt po tygodniu, skoro jest ustawione +200/dzień...) ;) Sylwin: prośba o komentarz, szczególnie, że w raporcie jest 4930 adresów, a nie 5522, jak sugeruje raport w programie...

URL z linkiem 2853 (-) zatem ilość urli spada nieznacznie - tak jakby pozycjo nie dodawało, a serwisy "padają"...

indeksacja G: 254 (+) Y: 141 (+) B: 52 (+)

zatem jeden punkt=jakieś 250 linków po miesiącu używania... konieczność weryfikacji zróżnicowanych IP.

Sylwin, zdecydowanie trzeba poprawić jakość bazy, bo inaczej możesz częściej trafić na niedoświadczonych użytkowników, którzy mogą się poczuć "naciągani"...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Patrząc na skuteczność tego ustrojstwa to na razie jest to trochę drogi interes (cena punktu/zaindeksowane wpisy). 15zł za punkt (hurtowo wychodzi 8zł) to zdecydowanie za dużo. Zapewne jestem jakiś ciemny i nie rozumiem idei takich spamiarek ale na moje oko to samo uzyska się rejestrując najtańszą domenę (lub kilka) i stawiając na niej setki podstronek o bezsensownej treści (będzie ban, zmieniasz domenę i tak dalej). Bezsensowna treść=obcojęzyczne treści puszczone przez translatora. Na moje oko skuteczność czegoś takiego byłaby większa, przecież w tych wszystkich webmini chodzi tylko o ilość linków a nie ich jakość. Szczególnie widać to na wszelkiego rodzaju katalogach, które mają zrobione kilka dni po starcie po kilka-kilkanaście tysięcy linków i są uważane za "wartościowe". Pewnie piszę głupoty ale jakoś gryzie mnie ten problem, nie widzę sensu w tego typu zabiegach, może ktoś mnie uświadomi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodniu używam tego narzędzie. Muszę powiedzieć że w obecnej chwili około 3% wpisów z około 450 zostało zaindeksowanych. Losowo z raportu wziąłem kilka stron, 90% z nich nie jest w ogóle w indeksie Googla. Ktoś z tego korzysta na dłuższą metę ?

PS oczywiście pinguje dodane strony.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.sychy To nie jest narzędzie na stosowanie na dłuższą metę.Nie takie prawdopodobnie było założenie autorów.Jak masz trocha stron a jeszcze więcej zaplecza to potrzebujesz wersje serwerowa narzędzia do katalogowania i prescelowania.Najlepiej z możliwością korzystania z prywatnej listy katalogów i presceli.Pozycjo dobrze dla tych co maja parę swoich stron katalogują ich ręcznie a Pozycja dopełnia to katalogowanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.sychy To nie jest narzędzie na stosowanie na dłuższą metę.Nie takie prawdopodobnie było założenie autorów.Jak masz trocha stron a jeszcze więcej zaplecza to potrzebujesz wersje serwerowa narzędzia do katalogowania i prescelowania.Najlepiej z możliwością korzystania z prywatnej listy katalogów i presceli.Pozycjo dobrze dla tych co maja parę swoich stron katalogują ich ręcznie a Pozycja dopełnia to katalogowanie .

Mam dwa zaplecza i pozycjonuje jedną stronę. Szkoda że przed kupnem punktów, nie można sprawdzić ile katalogów jest zaindeksowana przez G. Dzisiaj ustawiłem aby dodawał 200 wpisów codziennie a i tak pewnie indeksuje się 2, 3 pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja próbuję zmienić od wczoraj z 50 na 100 katalogów i dodać kilka słów kluczowych i nie mogę... wywala mi się strona, błąd. Nie mogę tego edytować!

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dodać {duży | klucz ze słowami | kluczowymi} i mi się wywala błąd niezależnie czy to chrome czy firefox. Na firefoxie była tylko biała strona a na chrome różnie, albo błąd - nie pamiętam już jaki albo zaczynał mi się ściągać plik edycja_zadan (1).php. Najczęściej ściąganie tego pliku

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zgodnie z obietnicą sprawdziłem wszystkie katalogi z bazy.

Najnowsze statystyki ilości zaindeksowanych katalogów:

-> WebMini 1600

-> EasyDir 350

-> qlWeb 600

-> Hirricane 20

-> EasyDir 350

Zdecydowana większość z podanych katalogów posiada zaindeksowanych więcej niż 100 podstron w google.

Dzisiaj zostanie wprowadzona opcja umożliwiająca dodawanie stron tylko do wartościowych katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności