Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że przy wszystkich zaindeksowanych warto dodawać do wszystkich :P

zgadzam się z tym w pełni

narzędzie jest super, dodaje bardzo szybko, jedyny problem to indeksacja wpisów

;)

fajnie Sylwin, że chcesz to poprawić, bo kiepska jakość katalogów zniszczyła już nawet lidera swojego czasu w dodawarkach ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyżby chodziło o Addera czy SeoAddera?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka przypadłość, że w przeglądare IE nie da się zmienić ilości wpisów na dobę, za to w Firefox daje rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loguję się dzisiaj do panelu, miałem tam póki co dwie strony, i została tylko jedna z nich. Zaraz sobie zadałem pytanie czy może po pijaku przypadkiem sam to wywaliłem ale tak się nie mogło zdarzyć bo ostatnio nie piłem nic ;> Wczoraj, z tego co pamiętam, były obie a dzisiaj po zalogowaniu już tylko jedna. Coooo sięęęę stałoo, co co co się staałłłoo? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W edycji zadania nie ma opcji dodawania tylko do zaindeksowanych - tylko u mnie czy poprostu nie zostalo wprowadzone?

Narzedzie fajne tylko (tak wiem ze wszyscy to mowia) - lipa z bazą katalogów. Jeśli stopien indeksacji wzrosnie do przyzwoitego poziomu bede w stanie kupic jeszcze kilka punktow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma takiej opcji. A czy mój problem został już rozwiązany??? Nie mogę dodać kolejnych słów kluczowych. Może dodaję za dużą wiązankę słów pomiędzy {}

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@senss - przypadkowo usunąłem Twoje konto w systemie i odzyskałem tylko jedno zadania - przepraszam

@smajlo - pracuje nad tym ale zwróć uwagę na to, że muszę zrobić to bardzo uważnie ze względu na ilością zadań

@Elegant - edytować opisy itd. możesz dowolnie nie ma ograniczeń długości w przypadku słów kluczowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam, czy zwiększyła się liczba zaindeksowanych wpisów z katalogów na stronie https://www.backlinkwatch.com/. Czy to dobre narzędzie, wiarygodne czy jest coś lepszego?

Nie chciałbym się obudzić z ręką w nocniku gdy google wyłapie sporo zaindeksowanych wpisów a ja dalej nieświadomy będę ostro katalogował

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W edycji zadania nie ma opcji dodawania tylko do zaindeksowanych" ??? dlaczego u mnie też?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności