Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

o ile dobrze zrozumiałem poprzednie wypowiedzi to baza dalej jest stara (x/6115), a żeby dodawało do tych przefiltrowanych to musimy czekać na wprowadzenie tej opcji do edycji zadań?

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś swieżakowi wytłumaczy dlaczego we wpisach do katalogów przez pozycjo.net widnieją słowa kluczowe które nijak sie maja do tego co jest wypełnione w pozycjo.net . Dodawane są frazy kompletnie niepowiązane z trescia strony lub jakies 906, sprawdz hosta...

To jest raczej "wina" konfiguracji katalogów. Poszukaj co oznacza "sprawdź hosta" :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś swieżakowi wytłumaczy dlaczego we wpisach do katalogów przez pozycjo.net widnieją słowa kluczowe które nijak sie maja do tego co jest wypełnione w pozycjo.net . Dodawane są frazy kompletnie niepowiązane z trescia strony lub jakies 906, sprawdz hosta...

To jest raczej "wina" konfiguracji katalogów. Poszukaj co oznacza "sprawdź hosta" :-).

Sorry nie sprawdź tylko brak hosta. Pomylilem sie... widze, ze nie tylko przy moich wpisach jakies dziwne niepowiazane z wpisem tagi sie pojawiaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem punkt i rozpoczynam testowanie.

Miała być opcja żeby najpierw dodawał tylko do wartościowych katalogów jest ona gdzieś bo ja nie widzę?

Jak działa WordPress komentator? Pojawił mi się jakiś raport ale po przejrzeniu kilkunastu linków nie ma tam żadnych komentarzy.

Jak system automatycznie dobiera tematykę? na podstawie pola Tematyka strony? Jeśli tak to co tam wpisywać coś w stylu nazw kategorii w katalogach np "rozrywka"?

Poza tym tylko raz zobaczyłem jakiś raport a jak próbowałem wcześniej albo później to plik był pusty.

Pozdrawiam

A i jeszcze jedno czy jest szansa że powstanie wsparcie dla linków w treści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności