Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Informacje o nowościach - może dodam taki dział.

Dodawanie tylko do zindeksowanych - niebawem :tancze:

WpKomentator - działa - jak widać duża cześć komentarzy jest moderowana, wstawiłem go na inny serwer aby nie zakłócał pracy pozycjo, działa przez serwery proxy z powodu bardzo dużej ilości "dziwnych zapytań" do google.

POX - zaraz sprawdzę co i jak ;)

Nowa opcja: Dodawarka do SeoKatalogów - w bazie 287 darmowych SeoKatalogów - wszystkie zaindeksowane w google.

Kliknij na Edycja zadań - następnie wybierz opcję dodawania do SeoKatalogów. Dodawanie polega na wybraniu odpowiedniej kategorii i przeciągnięciu odpowiednich pól (jeśli używasz synonimów oczywiście nastąpi wymieszanie) do pól w danym katalogu. Pamiętaj, że są to bardzo wartościowe katalogi moderowane. Zalecamy generowanie raportu po około tygodniu od dodawania.

Jeśli korzystasz z przeglądarki Mozilla Firefox podświetlaniem kategorii zajmie się właśnie ona (kliknij Edycja -> Znajdź):

pods.png

Kliknij podświetl i gotowe.

Po nabraniu wprawy dodawanie jednego wpisu zajmuje około 1 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję na nowe narzędzie w pozycjo - sprawdzanie site - najlepiej kilku adresów naraz. Gdy np: chcę sprawdzić czy dodane wpisy zostały już zaindeksowane to umożliwiłoby to szybie tego sprawdzenie.

Serdecznie polecam profesjonalny serwis drukarek Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygenerowany opis powinien mieć około 300 znaków.

A ja opis mam około 560 znaków, to źle?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwin

dodawarka do SK - spoko :)

proste, ale bardzo skuteczne narzędzie

Moim zdaniem lepsze jest https://www.linkdiagnosis.com

masz więcej i bardziej szczegółowych informacji

świetne narzędzie w FF

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności