Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

no i świetnie ;) teraz tylko czekam na opcję wartościowych katalogów, bo na razie mi dodaje do samych zbanowanych (czy jak kto woli nie zaindeksowanych)

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@esder - w obecnej bazie co najmniej 50% katalogów jest zaindeksowana - w następnym updacie będzie dodawanie już tylko do zaindeksowanych + dojdą nowe katalogi ;)

@mwrona - obecnie wystarczy wysłać potwierdzenie przelewu i punkt dodajemy bardzo szybko

Baza SeoKatalogów została przefiltrowana zostało 166 darmowych, nie wymagających linka zwrotnego oraz pr! Zapraszam do dodawania - teraz to sama przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super z tą bazą seoKatalogów:) bardzo wygodne. Tylko ta ramka troszkę za niska mi się wydaje. Myślę, że już nikt nie pracuje w rozdzielczości 800x600 żeby było ono tak małe, a gdyby wysokość była o 100-150px większa zdecydowanie zwiększyłoby to przejrzystość.

Serdecznie polecam profesjonalny serwis drukarek Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej, dzięki :D co do trybu ekranowego to mam na tyle duże monitor i rozdzielczość, że nie muszę pracować w trybie pełnoekranowym by było wygodnie ;P

A jeśli chodzi o samo Pozycjo to podoba mi się, tylko niestety początkowe katalogi (te na literkę A) są w znacznej mierze zbanowane;/ Ale dotarłem dopiero do 280 katalogu więc jeszcze nie mogę oceniać reszty.

A przy zabawie z WP komentatorem dwa dni temu wszystko było ok (oprócz braku akceptacji w moderowanych blogach), ale dziś i wczoraj serwer po wielu minutach pracy zwraca mi błąd (już nie pamiętam czy przekroczenie czasu, czy coś o niemożności załadowania strony). Możliwe, że wynika to z przeciążenia serwera. Ale jeśli zostanie zwiększona baza blogów i ewentualnie dokonana jakaś optymalizacja to może to być kolejne przydatne narzędzie w Pozycjo. Teraz jeszcze tylko czekam na efekty katalogowania i jak będą pozytywne to chętnie dokupię trochę punktów:)

Edit: pisząc tego posta włączyłem komentator i cały czas mi chodzi - to już 45 minut. W raporcie są dopiero 3 linki :D

Serdecznie polecam profesjonalny serwis drukarek Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sylwin - no właśnie chyba nie tak szybko. Czy możesz spełnić moją prośbę i jeszcze kilku innych użytkowników i dodać płatności online? Dla Was to też wygoda, nie bawicie się w odbieranie maili, sprawdzanie potwierdzeń (które swoją drogą bardzo łatwo sfałszować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o samo Pozycjo to podoba mi się, tylko niestety początkowe katalogi (te na literkę A) są w znacznej mierze zbanowane;/ Ale dotarłem dopiero do 280 katalogu więc jeszcze nie mogę oceniać reszty.

To mnie pocieszyłeś... ustawiłem na 10 dziennie, to w tym tempie może w przyszłym roku będą jakieś efekty. Ktoś pewnie by pomyślał "czemu nie ustawię na 50 albo 100", po prostu wolę nie ryzykować filtrem, gdyż to zbyt wartościowa strona.

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o samo Pozycjo to podoba mi się, tylko niestety początkowe katalogi (te na literkę A) są w znacznej mierze zbanowane;/ Ale dotarłem dopiero do 280 katalogu więc jeszcze nie mogę oceniać reszty.

To mnie pocieszyłeś... ustawiłem na 10 dziennie, to w tym tempie może w przyszłym roku będą jakieś efekty. Ktoś pewnie by pomyślał "czemu nie ustawię na 50 albo 100", po prostu wolę nie ryzykować filtrem, gdyż to zbyt wartościowa strona.

Kolego 10 dziennie w jakim ty świecie żyjesz?

Dawaj zawsze jak najwiecej - 200, nim google te linki złapie i zaindeksuje to trochę potrwa, więc możesz być spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwin,

powinieneś jeszcze dodać do narzędzia SK swoją "sprawdzarkę" albo przynajmniej link do niej, żeby koledzy mogli ocenić skuteczność ;)

https://serwermv.tk/sk/szukaj.php

;)

Kolejne pozytywne narzędzie ;)

W tej chwili jedyne czego mi brakuje to narzędzie do sprawdzania które z wpisów z raportu są zaindeksowane w google.

Może mógłby ktoś podać jakiś darmowy program albo narzędzie w internecie do sprawdzania zaindeksowania dużej listy wpisów (tylko nie piszcie że google albo ping seo master...)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego prosty skrypt w PHP, pokazuje ilość zaindeksowanych wpisów z pliku tekstowego:

<?php


function checkSite($www)
{
 $ch = curl_init('https://www.google.pl/search?hl=pl&q=site%3A'.trim($www).'&btnG=Szukaj&source=hp');
 curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
 $sHtml = curl_exec($ch);
 preg_match('#\<div id=resultStats\>.*([0-9,]+) wynik#Ui', $sHtml, $aMatches);
 curl_close($ch);
 return (int)str_replace(',', '', $aMatches[1]);
}



$linki = file('raport.txt');
for($i=0; $i<count($linki); $i++) 
{
	$k= $linki[$i];


if(checkSite($k)>0) {  $tak++; } else {  $nie++;}

}

echo "Wpisow zaindeksowanych: $tak;";
echo "Wpisow niezaindeksowanych: $nie";
$procent = ($tak/$nie)*100;

echo "Procent indexacji: $procent %";


?>

raport.txt - wygenerowany raport przez pozycjo.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego prosty skrypt w PHP, pokazuje ilość zaindeksowanych wpisów z pliku tekstowego:

<?php


function checkSite($www)
{
 $ch = curl_init('https://www.google.pl/search?hl=pl&q=site%3A'.trim($www).'&btnG=Szukaj&source=hp');
 curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
 $sHtml = curl_exec($ch);
 preg_match('#\<div id=resultStats\>.*([0-9,]+) wynik#Ui', $sHtml, $aMatches);
 curl_close($ch);
 return (int)str_replace(',', '', $aMatches[1]);
}



$linki = file('raport.txt');
for($i=0; $i<count($linki); $i++) 
{
	$k= $linki[$i];


if(checkSite($k)>0) {  $tak++; } else {  $nie++;}

}

echo "Wpisow zaindeksowanych: $tak;";
echo "Wpisow niezaindeksowanych: $nie";
$procent = ($tak/$nie)*100;

echo "Procent indexacji: $procent %";


?>

raport.txt - wygenerowany raport przez pozycjo.net

podpowie ktoś jak uruchomić ten skrypt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomus933, z kodu podanego przez mwrona tworzysz plik np. spr.php, wrzucasz na serwer, następnie generujesz w pozycjo.net raport txt z linkami, zmieniasz nazwę na raport.txt, wrzucasz w to samo miejsce gdzie masz spr.php, odpalasz twojastrona.pl/spr.php i po chwili otrzymasz informację, np. Wpisow zaindeksowanych: 4;Wpisow niezaindeksowanych: 9Procent indexacji: 44.444444444444 %

raport.txt - najlepiej podzielić linki na kilka części, może mulić (zależy od serwera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności