Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W bazie jest około 50% zaindeksowanych katalogów, baza nie różni się niczym od bazy np. Publikera (chodzi o katalogi). Dodatkowo dostępne jest narzędzie z ręcznie przefiltrowaną bazą 166 darmowych SeoKatalogów. System jest rozbudowany pod względem kodu (obsługuje bardzo dużą ilość zadań jednocześnie), update będzie w przeciągu około 7 dni - opóźnienie spowodowane jest moją przeprowadzką do Nysy (zapraszam na spotkanie seo przy piwku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to spore obciążenie - pomyśl sobie, że każdy wpis musi być pingowany, w razie potrzeby trzeba przeszukać katalog w celu odnalezienia linka bezpośredniego do wpisu, dodatkowo czasami trzeba złamać token. Po updacie dzienny limit wróci do 200 wpisów dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem wszystkim, którzy są zainteresowani indeksowaniem swoich wpisów w pozycjo.net:

porcja kolejnych statystyk:

- projekt rozpoczęty 3go sierpnia (właściwie od początku dostępności systemu)

- dodawanie wpisów 200/dzień

- aktualnie dodane według pozycjo.net 5522/6115 (projekt stoi na tej pozycji od dłuższego czasu i nie reaguje na "odblokuj")

- w generowanym przez system raporcie jest 4930 linków: linki pingowane i linkowane dodatkowo

- po prawie dwóch miesiącach link znaleziony na 2304 adresach z raportu (przyzwoity wynik)

- no i na koniec indeksacja:

Google: 198

Yahoo: 89

Bing: 24

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

semi dodawarka do seoków powinna mieć funkcję zaznaczania katów, do których już dodano wpis, ewentualnie jak się leci cały spis po kolei to niepotrzebne, lecz gdybyście dodali nowe katy trzeba bedzie je jakos odróżnić od tych co już były w bazie (bo dodacie? przecież tyle ich jest)

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem jest taki, że po przefiltrowaniu bazy ponad 500 katalogów darmowych zostało 166 ;) Przydałaby się jeszcze funkcja automatycznego wchodzenia w kategorie i podkategorie - ale te opcje będą dostępne w wersji serwerowej SemiDodawarki której projekt właśnie mam w głowie - cena brutto to 39-49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona prawdopodobnie wpadła mi dzisiaj w filtr, ale jeszcze mam co do tego wątpliwości (poleciała głównie na 2 frazy o ok 20 miejsc - te frazy które były w pozycjo). I teraz nie wiem czy to przez pozycjo czy przez coś innego. Na razie chcę poczekać kilka dni, może to tylko jakieś zawirowania i wróci na swoje pozycje.

Sylwin - możesz napisać coś więcej o tej SemiDodawarce?

Serdecznie polecam profesjonalny serwis drukarek Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności